Je možné otehotnieť 5 dní po menštruácii?

erikapiloxing
29. aug 2020

Ahojte
Myslíte že je možné otehotnieť 5 dní po menštruácii? Jasne že viem kedy sú plodné dní a ovulácia ale pýtam sa na tie dni pred plodnymi.

amelia000
29. aug 2020

@erikapiloxing a vies kedy mas ty plodne dni?

iluviel
29. aug 2020

@erikapiloxing moja najmladsia je dokazom ze ano, mozne to je (u nas 6 dni po menstruacii) 😁

erikapiloxing
autor
29. aug 2020

@amelia000 áno viem momentálne od nedele 7 dní a 6 je ovulácia... Teraz mi apka ukazuje nízka šanca

erikapiloxing
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erikapiloxing
autor
29. aug 2020

@iluviel tak to je super

opica_skorica
29. aug 2020

@erikapiloxing no apka ti ukazuje sancu, inak by ju nepisala.

amelia000
29. aug 2020

@erikapiloxing a si si to aj odsledovala? Hlien..meranie teloty, ovu testy? Lebo mne tiez ukaze apka v strede cyklu a ovu mam hned po MS. Moja sa zadarila do 3 dni od MS.

miskamichalka
29. aug 2020

Spermie preziju v priaznivom vaginalnom prostredi 7 dni 🙂 ja som presne takto otehotnela, no sex bol uz 2 dni po MS 🙂takze je to mozne

danielinaa
29. aug 2020

@erikapiloxing ano je mozne otehotniet. Appku odinstaluj, lebo je nespolahliva a ak sa nechranite, zacni si merat bazalku, sledovat hlien, alebo robit ovu testy. Inej cesty niet. Appkova versus kalendarova metoda je totalne nespolahliva. Ja mam ovu 12.sty den cyklu ale uz som mala aj 18 sty, nebyt bazalky, ani nezistim, a spoliehajuc sa na kalendar by som veru kludne mohla otehu, takze nespoliehaj sa na appku ak babetko este nechces.

katarina51941
29. aug 2020

Naša prvá je splodena keď som mala posledné dni ms. Cca 1-2 dni. Druhá bola pred ms. Test mi ukázal slabulinkeho ducha 1 den pred ms. Dnes mám 3 dní po mš a oči test mi ukázal silnú druhú čiarku. Ešte silnejšiu ako kontrolnu tak sme supli na to. A to mám iba 3 dní po ms

whatever1
29. aug 2020

@erikapiloxing Ovulaciu môžes mat hociktorý deň cyklu. Apkou sa neriad.

queen_el
29. aug 2020

Dosť dôležitú informáciu si vynechala, a to že koľko dni ti trvá menzes, teda koľkaty deň cyklu je to “5 dni po mš” a aky dlhy máš cYklus...lebo u mňa je 5 dní po mš asi 11-12.deň cyklu čo je ideálne na otehotnenie...ale ak máš menzes 3 dni a cykly dlhšie tak šanca je menšia. Ale je to možné samozrejme ak sa posunie ovulacia.

noemikatka
29. aug 2020

@katarina51941 koľko dnovy cyklus máš 🙈

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erikapiloxing
autor
29. aug 2020

@queen_el 9 deň cyklu, MS som mala 4 dni ten posledný deň už úplne slabý na intímku

noemikatka
29. aug 2020

@erikapiloxing a aký máš dlhy cyklus?

erikapiloxing
autor
29. aug 2020

@danielinaa no my to robíme kedy mame chuť 😊 ale tak každý druhý 2 - 3 deň keď skončí ms

danielinaa
29. aug 2020

@didaa ked myslis. Len aby si sa raz necudovala. 🙂 Staci nejaky stres, choroba, ... a ovu sa ti posunie, hoc pred tym si ju 10 rokov mala ako hodinky a si v tom.

erikapiloxing
autor
29. aug 2020

@noemikatka cyklus mam pravidelný ako hodinky, každých 28 dní, MS mam 4 dni

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
queen_el
29. aug 2020

@erikapiloxing Tak ak mas 28-dnovy cyklus, tak 9.den je mozne otehotniet, noe je na to az taka velka samca ale je to mozne.

katarina51941
29. aug 2020

@noemikatka 28 ale ako kedy. Nie každý mesiac to mám rovnako.

karin04
29. aug 2020

A myslite ze je mozne otehotniet aj 3 dni pred MS?

noemikatka
29. aug 2020

@karin04 čítala som tu veľa toho a veľa zien pred ms otehotneli zenske telo je zahadne 😊

noemikatka
29. aug 2020

@katarina51941 sa čudujem ja mám tiez 27-28 a ovu som nikdy mala tak skoro ale tak všetko je môžne😊

katarina51941
30. aug 2020

@noemikatka toto sú moje ovu testy. Vrchný že robený 28. A ten spodnú 29. A pritom appka mi ukazuje oči až neskôr.

kiki68
30. aug 2020

Ja som otehotnela den po ms. Hned ako skoncila. Mame z toho zdraveho chlapceka

noemikatka
30. aug 2020

@katarina51941 no môže ukazovať neskor pretoze ovu po pozitívnom teste prebehne do 24h mne napr ovu test mne ukazal 14dc ovu si myslím prebehla 15 alebo 16dc alebo hrozné bolesti na ľavej strane som mala 🙈

uzanka16
30. aug 2020

Ja som mala sex ešte posledný den MS a mam 3 ročného chlapčeka, viem ze sa to vtedy stalo lebo mesiac sme potom nemali styk, lekár že sa mi musela posunúť ovulacia.

queen16
4. sep 2020

Čautee😊Poradiite mi? :/ menstruaciu som mala dostať 14.8 dostala som až 22.8 od skončenia menstruacie 27.8 beriem inofolic+KiselinuListovú a Femibion1 Počas menštruácie sme maly z mužom 3x nechránený sex Posledné 3dni....... Strašne mi narástlo brucho pribrať som nemohla pretože ani moc nejem 😀 viac mám nafuknutejsie Celé podbruško. Boli má strašne hlava niekedy mám závraty výtok mám biely asi 3dni.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre