Je možné cítiť uhniezdenie?

5. júl 2021

Ahojte, mám takú otázku je nijako možné cítiť uhniezdenie ? Akurát som bola na toalete cca11DPO dva krát má silno pichlo v podbrušku a potom asi dve kvapky krvi na toaletnom. Pri prvej dcérke som to nijako neriešila tak má zaujíma či je to možné či ste sa s tým stretli niekto 🙂

adara777
5. júl 2021

Niektoré ženy aj po umelom oplodnení to popisujú, že cítili uhniezdenie ako pichnutie, slabé špinenie tie môže byť a vyšlo to. Každá sme iná. Niekto necíti nič

mmbudiakova
5. júl 2021

Necítila som žiadné uhniezdovanie. Príznaky však začali až niekoľko dní po tom, boli to bolesti maternice aj vaječníkov a následne zvýšená telesná teplota.

buducamama
5. júl 2021

Ja som dostala silnejsie krce presne vtedy, len som si lahla vecer do postele, ze idem spat, bolo mi treba aj velmi curat a ked som sla na wc, tak slaboruzova krv a hned som vedela, co to bolo😊 Bolest hned aj odisla, bola len chvilkova.

autor
5. júl 2021

@buducamama a môžem sa opýtať koli dni potom si robila tt ? 🙂

buducamama
5. júl 2021

5 dni pred menzesom som mala toto male krvacanie a cca dva dni pred menzesom som robila test a uz tam bola slaba druha ciarka😊

barus26
5. júl 2021

áno cítila som jemne pichanie

karem21
5. júl 2021

@barus26 Dobrý deň, som 10 dni dpo, v piatok večer som začala spinit ( len na toal. Papieri) v sobotu celý deň nič až večer zas to isté, ráno som sa v nedeľu zobudila, uplne slabá ms, ale samozrejme krv jasná a červená, normlane slabé krvácanie ( rovno na plachtu) potom asi do podvečera zase len spinenie na toal a dnes už nič. MS mám dostať o 5 dni. Pritom ma pobolievalo podbrusko a pichalo ma na pravej strane. Všade som sa tu dočítala len o spineni, slaboruzovom výtoku atď. Počas nidacie, teda uhniezdovamia. Ma prosím niekto skúsenosť aj s krvacanim? Ako Ja ale uplne slabým? Veľmi by sme chceli bábätko. Ďakujem všetkým. Mám aj pcos a duphaston užívam od 16 do 26 dna cyklu. Tak neviem🤔

barus26
5. júl 2021

@karem21 neviem podľa mna ak by to bolo uhniezdenie bolo by to skôr jednorazove. Nie takto, že pár dni. no ženské telo je nevyspytateľné a všetko je možné

mimi2233
5. júl 2021

Ja som to citila presne ako opisujes. Tak drzim palceky

angi07
5. júl 2021

Ja som sa v noci zobudila na brutal silne pichnutie v podbrusku , pravdepodobne to bolo uhniezdovanie 😊

autor
5. júl 2021

No baby neviem teraz som mala tiež kus ružovej na papieri a začalo mi byt mega zle ako aj brucho aj kríže 🤷🏼‍♀️ MS má prísť v piatok tak uvidíme. Dnes je to 10-11 DPO cca . Bodaj by neprišla 😊

kvietok2021dt
14. aug 2021

poradte mi prosim 23 den cyklu som tusim 9 dpo mam slaboruzive krvacanie skor spinenie vytok s troskou ruzovej krvy do mensesu mam 6 dni aj ked nikdy nemam presnu ms dakujem za odpoved

mimi2233
14. aug 2021

@kvietok2021dt Vyzera to na uhniezdenie. Sprav si den pred menzesom test. 🙂

kvietok2021dt
14. aug 2021

@mimi2233 ďakujem za info🙂

kvietok2021dt
14. aug 2021

@mimi2233 teraz vecer to uz nemam cisty toaletny papier

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre