Je môj ovulačný test pozitívny?

barbado
17. jún 2024

Ahojte myslíte že dnes je už pozitívny test prosím vás ,či mám ďalej testovať ďakujem

dadka1997
17. jún 2024

@barbado nie je, buď su ciarky rovnako silné, alebo je tá prvá ešte silnejšia

sofia1979
17. jún 2024

@barbado ešte nie

bambulka711
17. jún 2024

@barbado ešte nie, ale už sa k tomu blíži. Treba častejšie už teraz testovať, môže sa to zmeniť behom pár hodín 🙂 takto vyzerá môj skoro pozitívny dnes ráno a potom o 4 hodiny neskôr už pozitívny.

barbado
autor
17. jún 2024

@bambulka711 ahoj no skúsila som teraz na vecer a už vyzerá takto tak neviem

bambulka711
17. jún 2024

@barbado nevadí, testuj ďalej, ja som dnes 19DC a takto to bolo 10.00, 14.00 a 18.00. Aké dlhé mávaš cykly?

barbado
autor
17. jún 2024

@bambulka711 no práveže teraz posledné 3 mesiace to chodí divoko najprv prišli o 2 dní skôr potom 6 dní meškali a teraz naposledy o 4 dní skôr tak že neviem čo sa deje

bambulka711
17. jún 2024

@barbado to aj u mňa, aj s vekom sa to zhoršuje, že sa posúva ovulácia, ale aj by som povedala, že tým, že sa sústredíš na snaženie.

barbado
autor
17. jún 2024

@bambulka711 práveže vôbec nie tento mesiac som začala skúšať sledovať ovulku...Skôr či to nebolo tým že som od 10.1 do 1.3 schudla 16 kg a ešte v máji som bola na operácii vyberali mi žlčník ...tak aký jedno z druhým

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre