Je Letrozol silnejší?

11. okt 2024

Ahojte. Užívala som 3 cykly clostilbegyt a posledný cyklus som vôbec nemala ovulaciu. Chodila som na folikulometriu a vôbec nenarástol žiadny dominantný folikul. Dr. mi povedal, že mi další cyklus zvýši dávku (brala som 0,5-0-0,5 čiže 1 tabletku denne 3-7dc). Lenže neskôr mi volali z CAR, že to teda nevyšlo a predpisuje mi letrozol 1 tab. denne. Nie je to malo? Keď mi clostil 1 tabletka nezaberala? Je ten letrozol silnejší? Keď čítam že iné ženy majú aj 3 tabletky denne? Veľmi sa bojím ďalšieho sklamania, že nebudeme mat ani len šancu sa snažiť o bábätko. Čakalo nas IUI a ani sme sa k nemu nedostali lebo anovulacny cyklus… teraz zase čakať kým príde ms 🙄 ten čas ide tak pomaly…
Zabral vám letrozol? A akú dávku ste mali vy?
A mimochodom ma veľmi prekvapil ten príbalový leták 😳 nie je tam vôbec nič spomenuté že sa používa aj na stimuláciu vaječníkov nič… len ako liek na rakovinu prsníka. Mám určite dobré lieky hej? Letrozol 2,5mg 30tbl

lynn_s
11. okt 2024

Ahoj. Ja som brala viacero cyklov Clostilbegyt a vobec nezabral. Letrozol zabral na 1.krat. Ano, tiez som bola trochu zaskocena z toho pribaloveho letaku. Na rozdiel od Clostilbegytu, Letrozol aj zvysuje kvalitu vajicok. Mala som tiez 1 tabletku denne. Ovulaciu som vtedy citila silnejsiu. Drzim prsty nech to vyjde.🍀

autor
11. okt 2024

@lynn_s ďakujem moooc tak asi to dávkovanie asi fakt ma byt 1x1 😁 som zvedavá ako to dopadne. Už len aby prišla ms

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre