Je lepší Femibion alebo Inofolic?

5. feb 2022

Dievcata, chceme sa pokúšať o malinke. Čo je lepšie? Femibion alebo inofolic? Prosím vás o vaše názory, skúsenosti a prip. link, ktorý doplnok konkrétne máte. Dakujem 🙂 a zaujíma ma aj aký čaj ste pili a všetko okolo toho. 🙂

thereisabear
5. feb 2022

To sa dá aj kombinovať, nie? Femibion by sa mal brať pred plánovaným otehotnením a Inofolic zlepšuje kvalitu vajíčok.

autor
5. feb 2022

to naozaj? to som nevedela 🙂 dakujem za radu

dejna_
5. feb 2022

Hej inofolic má iné zloženie teda až na kyselinu listovú ktorú obsahujú oba produkty ...femibion pripravuje telo ženy aby poskytli budúcemu plodu všetko potrebné pre správny vývoj a samotný inofolic skôr pomáha na vajíčka a podporu ovulacie

petkasaurus
5. feb 2022

Brala som mimistar, to mas kombinaciu oboch alebo nosifol, ten ma tusim aj nastiepenu kys. listovu.. Obe maju inozitol.. Pri brani femibionu a inofolicu naraz sa môžeš predavkovat kys. listovou

luna379
5. feb 2022

Rok sa snažíme o bábätko, asi 5 mesiacov som užívala Femibion bez výsledku. Teraz druhy mesiac idem combo Inofolic + Gynex + alchemikový čaj + púpalka, zväčšila sa mi tvorba cervikalneho hlienu za tie dva mesiace a ovulaciu aj výrazne cítim, tento mesiac mi však prišla o 7 dní neskôr ako zvyčajne.. tak uvidíme ako sa to bude vyvíjať

andie2810
6. feb 2022

Lacnejšia verzia inofolicu je lejdyvita chcem byť mama... obsahuje to iste + ma navyše nejake vitaminky ešte... klasicky femibion služi len na to aby si si doplnila vitaminy ktore su dôležite už keď sa ti podari otehotnieť... nesluži na podporu otehotnenia...veľa žien ma nedostatok vitaminov v tele a takto sa ma zabezpečiť ten dostatok hneď od začiatku... inofolic, lejdyvita a všetky ktore obsahuju inozitol služia na podporu dozrievania vajičok... moc doplnkov však nekombinuj, vitaminy su sice fajn ale všetkeho veľa škodi...ja som brala femibion, lenže keď sa nedarilo a dokonca som mala aj anovulačny cyklus prvy krat (inač mavam bolesti vždy + potvrdene folikulometriou), tak vtedy som hľadala niečo s inozitolom a po porovnavani mi najlepšie vyšlo prave lejdyvita, čo mi neskôr aj dr odporučil lebo nevedel že to už pijem 😂 narozdiel od inofolicu ma fajnu pomarančovu chuť ☺️ Ale pozor pretože je aj doplnok "ladeevita" ale ten tušim neobsahuje inozitol už - nie som si tym ista... držim palce 🍀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre