Inzulínová rezistencia a snaha o bábätko

22. okt 2021

Ahojte babenky , prosím Vás je tu nejaká žienka ktorá má PCO, inzulinovu rezistenciu a po liečbe Metforminom sa im podarilo bábätko ? My sa snažíme 4 roky , mala som silne PCO , po liečbe užívaním vitamínom sa zmiernil už len na nábeh PCO ale nedávno mi zistili inzulinovu rezistenciu . Budem brat zrejme Metformin , ale .. Metformin som už skúšala keďže mi to v centre dali a aj u svojho gynekológa ale nikdy som to nevydržala brat ďalšie ako mesiac , bolo mi z robí strašne zle , dokonca som aj odpadla . Ale vtedy som ešte nemala zistenú IR.
Preto som to vysadila ale teraz už to budem musieť brat . Menili mi merformin ktorý by sa mi najviac hodil , z ktorého by mi nebolo zle . Brala som Glucophage , Siofor a posledný bol Stadamet - ten posledný mi je najlepsi , z toho mi tak neni extra zle .
Prosím Vás tie ktoré sa liečite na IR, podarilo sa vám po liečbe otehotniet ? Ďakujem za rady ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre