Inofolic & Folandrol

aadusik
3. mar 2016

Pomohol Vám k vytúženému cieľu partnerský balíček pre ženu aj muža Inofolic & Folandrol? :-O

wanda52
4. mar 2016

To by aj mňa zaujímalo 🙂

desza17
4. mar 2016

ja berem Inofolic už od septembra a zatiaľ nič :(...muž bral folandrol prvé tri mesiace ale kašle už na to,ale hádam to v niečom pomaha.

cammeronka
4. mar 2016

my sme sa snazili dlho, pocas toho som sem tam brala mesiac dva inofolic a absolutne nic...po dlhej dobe som si ho "naordinovala zas" a nahodou aj muzovi folandrol a v ten mesiac to vyslo..ale podla mna iba nahoda (mesiac predtym som bola aj na prefuku)...skor si myslim, ze je to farmaceuticky trik 🙂

desza17
4. mar 2016

kiežby to pomohlo 😉 .ale myslím si že lepšie je zveriť sa do rúk odborníkom.my ideme na druhý týždeň na prvú konzultáciu do Heliosu v MT, tak uvidíme, ale každopádne sa opýtam aj na účinnosť Inofolicu 😉

wanda52
7. mar 2016

@desza17 nás to zrejme tiež čaká. Len neviem, pre ktoré centrum sa rozhodnúť, na Helios som počula dobré referencie... Daj potom vedieť, čo ti povedali na tú účinnosť inofolicu. ďakujem

desza17
7. mar 2016

Aj ja som sa preto rozhodla pre Helios lebo maju všade dobre referencie.taka som napäta ze co bude...potom dam vediet.

wanda52
7. mar 2016

@desza17 Dobre, ďakujem. Ja ťa chápem, tiež by som bola v napätí. Nás to zrejme tiež čaká, mám trochu strach, čo všetko to bude obnášať, ale ak to nejde prirodzene, treba využiť aj iné možnosti.

desza17
7. mar 2016

@wanda52 jasne že ked to nejde prirodzenou cestou tak nemas na co cakat a riesit to takto.su tam odbornici tak hadam nam pomozu.i ked ten Inofolic tiez asi nieje na skodu.tazko povedat no.ako som ja spominala uzivam ho od septembra a stale nic.

desza17
10. mar 2016

@desza17 ahoj.no mne už ani Inofolic nepomoze len hormony.takže idem uživat clostilbegyt nakolko som mavala anovulacne cykly 😞.dr mi povedal ze Inofolic nieje na škodu ale nie už v mojom pripade.

wanda52
10. mar 2016

@desza17 tak držím palce, nech ti všetko dobre dopadne, my čakáme na kontrolný spermiogram a potom budeme riešiť ďalej..

dejna31333
11. mar 2016

Ahojtr nemate niektora na predaj folandrol?

desza17
11. mar 2016

@wanda52 tiež želam nech to čim skor vyjde💝

wanda52
14. mar 2016

@dejna31333 daj si do googla - pilulka24hod. - my si objednávame tam partnerský balíček, vyjde to o dosť lacnejšie ako v lekárni a poštovné zdarma. Nechcem robiť nikomu reklamu,len poradiť, kde možno kúpiť lacnejšie ako v lekárni...

vero671
15. mar 2016

Ahojte baby, chcem sa opýtať, či niektorej z Vás inofolic oddialil ms?beriem ho už druhý mesiac, mrcha mi mala dojsť 12teho, aj som mala bolesti ako vždy keď mám dostať, no bolesti už prešli a ms nikde.Môže to byť inofolicom alebo môžem byť tehotná?test som ešte nerobila, zdá sa mi priskoro. ďakujem za každú odpoveď 🙂

aadusik
autor
15. mar 2016

@vero671 ak si tehu, test by ti druhú čiarku ukázal už v deň očakávajúcej ms. tak šup na to. držím palce. daj vedieť výsledeok.

wanda52
16. mar 2016

@vero671 mne inofolic menzes neoddialil. Ja na tvojom mieste by som počkala možno nejaké 4 dni a potom si urobila test. Ak by ti neukázalo 2 čiarky a nedostala by si, počkala by som pár dní a test by som opakovala.

vero671
16. mar 2016

Dnes ráno som si test urobila a bol negatívny. Tak počkám pár dní a potom zas zopakujem 🙂

frlka
10. máj 2016

zienky, ak by niekto mal zaujem, ostalo mi skoro cele balenie partnerskeho balicka INOFOLIC+FOLANDROL - vid moje inzeraty. podla mna to funnguje! zalezi od diagnozy 🙂 😉

aadusik
autor
11. máj 2016

@vero671 no ako? druhá čiarka sa ešte neobjavila????

alexwarring
10. jún 2016

Ahojte zienky, ja by som posunula dalej folandrol, ak ma niekto zaujem, cca 18 sackov za 8,5 eur plus postovne. Pripadne osobny odber NR, mm nepomohol, len uskodil :/

wanda52
10. jún 2016

@alexwarring ahoj a v čom mu uškodil? Lebo môj manžel ho tiež berie, zatiaľ však tiež nepomohol...

alexwarring
10. jún 2016

@wanda52 napisem ti spravu

wanda52
12. jún 2016

@alexwarring ďakujem

vero671
12. jún 2016

Ako mohol uškodiť veď sú to len vitamíny.. nestrašte ma, ja už ho beriem pol roka a manžel takisto a zatiaľ tiež nepomohol ...

mysiak
13. jún 2016

Ahojte zienky,
nam pravdepodoobne pomohol. Snazili sme sa (aj ked nie moc intenzivne) asi 4 roky. Tento cyklus sme zacali uzivat Folandrol & Inofolic a dnes rano som si nasla na tehu teste // 😀
Takze ja odporucam. 😉

alexwarring
13. jún 2016

@vero671 ak si doposial nezbadala na sebe ziadnu negativnu zmenu a ani tvoj mm tak je vsetko v poriadku, proste nie kazdemu to asi sadne... my sme vysadili a znama s partnerom tiez, ani im nevyhovoval

alexwarring
13. jún 2016

Zienky, ak by mala niektora z Vas zaujem o Folandrol pre partnera, zostalo nam teda 19 sackov, posuniem dalej za 8 eur plus postovne alebo osobny odber NR, pripadne blizke okolie, info v sprave.

matuska88
18. jún 2016

Ahojte, my sme tiez uzivali folandrol a inofolic skoro rok a nakoniec sa to podarilo 🙂 treba tomu verit. Ostali mi doma este nejake balenia inofolicu aj folandrolu tak ak by mal niekto záujem, tak dajte vediet 🙂

lusi8
28. jún 2016

Ahojte baby, rovnako ako vy sa aj my snažíme o bábo 10-ty mesiac. Včera som bola na preventívke u môjho lekára a zarazilo ma, že ma rovno poslal do reprodukčného centra. Ako postupoval váš lekár? Urobil Vám nejaké vyšetrenia, vitamíny, doplnky? Mám zmeniť lekára? Ďakujem za rady.

wanda52
29. jún 2016

@lusi8 ja som viackrát absolvovala u svojej gynekologičky folikulometriu -či mávam ovuláciu, tiež mi robila hormonálny profil z krvi, manžel bol opakovane na spermiogram, tiež mu urológ bral krv na hormonálny profil. Do centra sme sa rozhodli ísť sami s podporou mojej gyn. Ja som užívala inofolic a manžel folandrol. Ten folandrol nejak nepomohol a aj kvôli tomu, že nie sme najmladší rozhodli sme sa pre CAR. Moja gynekologička mi odporučila IUI, tak sme sa objednali a chcela by som to absolvovať. Dúfam, že to vyjde.. Tak ty sa hlavne svojho doktora opýtaj, z akého dôvodu ťa posiela do CAR, spýtaj sa na výsledky vyšetrení, však musíš vedieť, aké sú dôvody, že vás tam posiela...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre