Inofolic combi - rada

leni182
19. jún 2021

Ahojte idem si pre radu resp. skúsenosť. Tento mesiac som začala užívať inofolic kombi a kvapky gynex. Cyklus mávam dlhší odjakživa okolo 35-36 dní. Od pondelka si robím ovu testy a boli stále bledé. V utorok som slabulinky hlien a v stredu som mala mierne špinenie. Dnes je 24 den cyklu a ovu test začína tmavnúť. Chcem sa spýtať ak ovulácia nastane zajtra prípadne pondelok bude mi vychádzať krátka luteálna fáza. V čom by mohol byť eventuálne problém.Prípadne stalo sa niektorej, že jej inofolic rozhádzal cyklus a ms prišla neskôr ako obvykle?

dejna_
19. jún 2021

@leni182 no popravde som už brala jedno obdobie inofolic asi pol roka a ovulácia prišla na 17 DC inak menzes ok ..bola som po potrate ...otehotnela som hneď na prvý mesiac snaženia ale zase bol z toho potrat ...teraz som si nasadila zase inofolic a minulý mesiac som mala extrémne silný menzes a tento mesiac sa už od stredy rozbieha a stále nič len spinenie 🤦 neviem čím to môže byť ale to spinenie som maavala aj predtým ..posledný cyklus som mala aj vitex od ovulácie tak neviem či aj to mi nemohlo urobiť šarapatu ...každopádne môže rozhádzať cyklus 😬

stelush
14. sep 2021

@leni182 mne Inofolic posunul ovulaciu o tyzden tak tiez neviem, ci mi to bude meskat, co by asi teda malo. Kazdopadne v piatok mam dostat menzes tak uvidim 🤷🏻‍♀️ ja mam ale 24-25 dnovy pravidelny cyklus.

stelush
14. sep 2021

@leni182 teraz som si vsimla ze je to uz starsi prispevok 🤦🏻‍♀️ ako si dopadla? Posunula sa ti ms?

lucuass
7. feb 2024

@leni182 ahoj pomohol to inofolic otehotnela si ?

leni182
autor
18. feb 2024

@lucuass ahoj otehotnela som ale vďaka umelému oplodneniu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre