Inofolic a bolestivé prsa už od ovulácie

happy9911
14. nov 2018

Ahojte baby, vela som o tom nenasla, ale uz od ovulacie mam strasne bolestive prsia, ako keby som v prsiach ohen mala.. Moze to byt tymto vitaminom?

loliki
14. nov 2018

A nie si tehotna?

happy9911
autor
14. nov 2018

@loliki beriem ho prvy cyklus od 1 dna ms.. Teraz som este len 10dpo..

loliki
14. nov 2018

Ja som to nebrala . Ale ked ma zacali boliet prsia, bola som tehotna. A ked ta bolia od ovulacie a mala si pohl styk, tak by to mohlo znamenat aj toto. A co cuch? Necitis lepsie rozne pachy, vone, smrad?

happy9911
autor
14. nov 2018

A myslite ze hned od ovu by zacali tie bolesti? Nieje to este skoro na tehotenske priznaky?.. Nie vsetko je normalne akurat tie prsia, vcera som aj zobrala tabletku.. Pomohlo ale o hodinu znovu

loliki
14. nov 2018

@happy9911 od ovulacie byvaju prsia napnute, ale bolestive som ich mala od oplodnenia. Ale neviem posudit, co presne citis a co sposobi v tvojom tele infolic. Kedy by si ocakavala tehotenske priznaky? Ja od zaciatku tehotenstva.

carrot_apple
15. nov 2018

@happy9911 ja beriem inofollic už pol roka a každý deň 2tabletky, bolesti vaječníkov mám iba keď sa začína plodné obdobie do konca pl.obdobia---- inak nič, ja si tiež myslím, teda, že to je hlavne kvôli inofoliku, lebo keď som si dala pauzu na mesiac, také bolesti som absolútne nemala počas plodných dní..

happy9911
autor
15. nov 2018

@carrot_apple a pomohol vam? 🙂

carrot_apple
21. nov 2018

@happy9911 zatiaľ k ničomu nepomohol 😑

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre