Info ohľadom ovulácie

vve
2. aug 2020

Ahojte prosim vas nejak som neriesila nikdy ovulaciu ale teraz zacinam. Minuly mesiac mi ovulacny test ukazal rovnako silne ciarky v 16.den. Teraz na 13. a 14. den biely hlien riedky. Minuly mesiac tiez tak. Znamena ten hlien ze ovulacia sa blizi?? Alebo ze uz je... Potom cez ovu (podla testu)ten hlien uz taky nemam.
Ako to je. Doteraz som si vzdy myslela ze mam ovulaciu vtedy ked mam zvyseny ten hlien. Dakujem za vysvetlenie.
Ano je toho plny net, ale tolko odchylok. Skor ma zaujima ci tento moj pripad je takto realny ze najskor hlien a potom ovulacia. Dakujkam

jaja8_9
2. aug 2020

@vve najprv je hlien riedky ako voda, potom hlienovity natahujuci a zo dňa na deň prejde nastane ovulka aspoň tak si myslím ze to je

beruska1108
3. aug 2020

Presne najprv je hlien vodovy ja ho mam napr teraz a som 11dc potom sa začne meniť na ťahávy to znamená ze ovu sa blíži a keď sa zmení na hustý biely tak to teda aspom umná znena že buď v ten deň alebo na druhy bude ovu záleží kedy sa zmeni

vve
autor
3. aug 2020

@jaja8_9
@beruska1108
No prave dnes mam ten vodovy. A vcera ten biely. Tak somm z toho somar. Ale uvidim mozno zajtra sa zas zmeni. Zajtra by som mala mat asi ovu podla dnesneho testu ktory je po vcerajsku zas tmavsi.

era777
3. aug 2020

Husty biely hlien urcite nieje najplodnejsi, pretoze sa v tom nedokazu spermie pohybovat .. cim riedsi cirejsi, tym lepsi ..

beruska1108
3. aug 2020

@era777 to je pravda ale u mňa keď je ako bielok tak ešte nieje ovulácia iba mi tmavnu testy a keď zase zblednu tak hlien sa zmení na hustý biely a vtedy viem ze ovulka prebehla

beruska1108
3. aug 2020

@vve Vodovy je fajn ale počkaj na priesvitný vtedy sa ide na vec a ešte aj potom ako sa zmení na hustý biely lepkavy

janka_m93
3. aug 2020

@vve v čase ovulácie by mal mať hlien konzistenciu vaječného bielku, priesvitnej pripadne belavej farby, ktorý sa naťahuje. Ako tu už bolo spomenuté tento je najplodnejsi pretože sa v ňom spermie udržia, biely hlien v podstate zabráni spermiám dostať sa k vajíčku.☺

vve
autor
4. aug 2020

@janka_m93
@beruska1108
@era777
Ano husty biely hlien viem ze tam sa neprederu spermie.😀 no po vcerajsom vodovom dnes akoby bol trochu biely. Akurat som robila test na to poviete?kedy sa mame snazit ked mi takto ukaze ten test?
Este sa len zaucam..🤣

beruska1108
4. aug 2020

@vve testik je krásny tak ze dnes zajtra pozajtra určite 😉držím palce

vve
autor
4. aug 2020

@beruska1108 jupi dakujem 🥰🥰 az mi je smutno ked si uvedomim ze som zdrava ovulacia vsetko ok :(:( a priatel ma zle spermie... och ako malo by stačilo mat babo

beruska1108
4. aug 2020

@vve niekedy to nejde ani párom ktorý sú úplne oka...

janka_m93
4. aug 2020

@vve môžte to skusit aj viackrát za deň ak sa vám bude chcieť 😊 možno sa podarí držím palce 😉😊

lolinecka888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre