Implantačné krvácanie

20. feb 2023

Ahojte. 14.2 sme mali s mužom nechránený sex, mala som vtedy aj ovulačný hlien…
No dnes 20.2 som mala na toaletnom papieri krv, myslela som si že sa mi rozbieha menzes ale odvtedy ani kvapka. Menzes som mala len raz a to začiatkom januára odvtedy nie. Mohlo ísť 6 dní po styku o implantačné krvácanie a uhniezďuje sa ? Aké intenzívne bolo implantačné krvácanie u vás ?

juliavolna
20. feb 2023

Ešte asi skoro či?

autor
20. feb 2023

@juliavolna ja neviem, vôbec sa do toho nevyznám- navyše môj cyklus je nepravidelný, ešte kojím- tak preto

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. feb 2023

@jana65l a aké bolo intenzívne krvácanie? Koľko hodín/ dní cca? Ja mám aj taký pocit ako pri Ms, tak skôr si myslím, že sa mi rozbieha MS … len nie je mi zatiaľ až tak zle

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ailiba
20. feb 2023

To nikdy nevies, ci sa ti rozbieha ms, alebo ide o implantacne krvacanie, alebo aj ms pocas tehotenstva. Aj priznaky ms su podobne priznakom tehu.... Ak si dnes mala slabe krvacanie, mohlo sa zadarit. Skus test o 2 dni, to uz by ti ukazalo. Aspon slabu ciarku. Siesty den po ovulke mi pride akurat na uhniezdovanie.

autor
20. feb 2023

@jana65l
@ailiba ďakujem, uvidíme zajtra či sa to rozbehne alebo nie, lebo už ubehlo 4 hodiny odkedy som mala na toaletnom papieri krv a odvtedy ani kvapka ..no podbrusko pobolieva… toto tehotenstvo by nebolo plánované, dcérka je ešte maličká a chceli sme väčší rozdiel medzi nimi, ale ako sa vraví “ človek mieni, pan boh mení” 😁

emmik46
20. feb 2023

Podľa mňa je to uhniezdovanie....skus test ten 10-ovy by mal ukázať slabú čiarku

monika259200
21. feb 2023

Ja som 5 dní po styku mala takéto "krvacanie" aj ma pobolievalo brucho celý deň ako keby mám dosť MS. No a bolo to uhniezdenie keďže som momentálne tehotná 😅

autor
21. feb 2023

@monika259200 supeeer, blahozelaaam ♥️🎈

monika259200
21. feb 2023

Ďakujem ❤️ už som s tým mala skúsenosť. Aj prvýkrát som mala také špinenie, že keď som bola na WC a utela som sa tak som mala trochu krvi na papieri ale bohužiaľ som vtedy potratila asi v 7tt. No a keď sa mi to stalo teraz. Tak som presne vedela čo to je. Celý deň ma len bolelo brucho ešte hovorím kamarátke, že má bolí brucho ako keby mám dostať MS ale reálne som ju mala dostať asi až o týždeň ak nie viac. A večer som už mala na gatkach trochu krvi. A ostatné dni už nič. No už bolo. Takže kľudne sa ti to mohlo stať 6 dní po oplodnení. Väčšinou sa vajíčko uhniezdi medzi 5 až 10 dňom od oplodnenia. Test som si robila ale až keď mi 5 dní meškala MS ale to boli hneď dve jasne viditeľné čiarky. 😊

autor
21. feb 2023

Tak ja mám menzes nakoniec, už sa to pustilo poriadne … škoda ☺️ už som si dávala menšiu nádej

ailiba
21. feb 2023

Tak drzim palce, aby to dopadlo tak, aby ste boli spokojni❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre