Ide o možné tehotenstvo?

tanya5991
29. dec 2019

Ahojte, chcela by som sa spýtať - 16.12. som skončila menzes a 18.12. sme s partnerom mali nechránený sex pri ktorom sa do mňa spravil. 3 dni potom ma neskutočne začali bolieť prsia ktoré ma bolia do teraz. Po schodoch keď idem tak si ich musim držať aby ma neboleli (ďalší menzes mám mať až 05.01. takže neviem či to ma prsia môžu bolieť skoro 3 týždne pred menzesom alebo môžem byť tehotná? Test som si robila pred večerom ale bol negatívny no nie sú to ešte ani 2 týždne tak neviem či by mi test niečo ukázal. Má niekto nejaké skúsenosti? Vopred ďakujem 🙂

nelca0510
29. dec 2019

@tanya5991 urob si test az po tom.ako ti vynecha menzes. 3 dni po styku by este nenastalo ani len uhniezdenie. Nesleduj sa a chran sa.

veronikaszabova
29. dec 2019

@tanya5991 a kedy si mala ovulaciu?? Toho 18teho??

emuska72
30. dec 2019

To by aj mňa zaujímalo. Ja mám skoro rovnaký problém a niekde som čítala že prsia môžu začať bolieť ako úplne prvý príznak tehotenstva a dokonca páru dni po oplodnení. Taktiež tu už bola takáto téma a veľa žien písalo o tom, ako ich prsia začali bolieť hneď páru dní po nechránenom sexe a boli tehotné. Takže možné to isto je.

nhl
31. dec 2019

@tanya5991 mňa tiež tak boleli v tehotenstve, ale začali až v cca 6 týždni , skôr nič žiadne príznaky

emuska72
8. jan 2020

@nelca0510 takže mne meškala menštruácia jeden deň a spravila som si test pri ktorom som hneď po troch sekundách mala // silné čiaročky 🙂 a to ma prsia začali bolieť taktiež páru dní po nechranenom sexe to znamená že to, čo písala slečna v hlavnom príspevku možné je 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre