Hormonálny profil - výsledky

matka977
8. sep 2024

Ahojte, potrebujem poradiť. Je tu niekto kto sa vyzná do výsledku hormonálnych profilov a vedel by mi povedať či ten môj je v poriadku🙏? Vyšetrenie som si zaplatila ako samoplatca z vlastných dôvod. Hormonálny profil bol robený 3. Deň Menštruácie. Ďakujem.

babushkaem
9. sep 2024

@matka977 tu by bolo fajn napisat aj ake centrum to robilo, lebo maju niekedy odchylky v normach

diaszoky
9. sep 2024

@matka977 treti den? Ja som bola prvy a stvrty

matka977
autor
9. sep 2024

Áno bola som tretí a HP mi robili v nemocnici Agel

luccija
9. sep 2024

@matka977 zvláštne každý robí HP inak ja som mala 3 odbery začiatok, ovu, pred menzesom
Máš pekné amh inak neviem poradiť.Skus to dať do skupiny zdravotníci na MK
Zanes ho gynekologovi a nech vysvetlí...kvôli čomu si si ho dala robiť?

matka977
autor
9. sep 2024

@luccija ďakujem 😊 s manželom sa už skoro rok snažíme o babo a stále nič tak z tohto dôvodu.

diaszoky
9. sep 2024

@matka977 folikulometriu tu nerobila dr? Mne vysiel daky hormon ze mam slabu ovulku respektive osm ju nemala a na folikulometrii sa potvrdila

luccija
9. sep 2024

@matka977 tak potom je dôležitý ten odber okolo ovu a ten dalsi.Gynekolog nie je ochotný robiť vyšetrenia?Aj folikolulometriu, spermiogram, všetko endokrinologia, hemato...nedaj sa odbit

sonkam
9. sep 2024

Ten progesterón je tak na dolnej hranici a čo sa tsh týka máš ho v norme nakoľko norma je do 5 ale pri snahe o dieťatko by mala byť do 2 ideálne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre