Hormonálna joga - rady

nika23t
11. mar 2021

Ahojte, rada by som sa dozvedela viac o hormonálnej joge, poprosim nejaké rady, ako a co cvičiť hlavne od tých z vás, ktoré s týmto majú skusenosti. Mam na mysli cvičenie v súvislosti so snahou otehotnieť... Vopred veľmi pekne ďakujem za rady ❤️

sszuzu8
11. mar 2021

Skus si nájsť skupinu na fb kruh sesterstva. Tam sú žienky ktoré sa venujú takýmto rôznym veciam ❤️

nika23t
autor
11. mar 2021

@sszuzu8 ďakujem pekne. Och, ale ten nazov... Mierne desivé 🤪 Každopádne skúsim 😊

yanka239
11. mar 2021

ahoj, ja som bola na kurze hormonalnej jogy a davali nam material - popis jednotlivych cvikov,tak ti to mozem posunut,ak by si mala zaujem....len to musim doma najst 😉

nika23t
autor
11. mar 2021

@yanka239 no to by som Ti bola veľmi vdacna... Ja som snažila nájsť si niečo na nete, ale keď mi tam chyba začiatok aj koniec. Skôr nájdem len nejaké časti cvičení a neviem si z toho nejake celistve cvičenie zostaviť. Tak ďakujem krásne...

yanka239
11. mar 2021

@nika23t OK, tak mi napis do spravy adresu a poslem ti to

viktoria1425
11. mar 2021

Ahoj ja ju cvičím 🙂 na youtube najdeš dosť videi ,podľa toho aj ja idem.

mia091
9. apr 2021

@yanka239 zdravím 😊 mohla by som aj ja poprosiť 🙏

nika23t
autor
9. apr 2021

@mia091 yanka239 mi poslala v papierovej forme, za čo som jej nesmierne vďačná ❤️ Ak chceš, môžem Ti v pondelok poslat scan emailom. Alebo si urobím kópiu a pošlem Ti postou. Nie je problém.

vikiviktoria
16. máj 2021

@nika23t ja idem na celodenny kurz v ba 29.5...ak mas zaujem pozri stranku www.hormonyoga.sk

zlatino19
21. jún 2021

@nika23t ahoj, mna by zaujimalo ci ti nejak yoga pomohla? Cvicis uz 2 mesiac aspon sa citis lepsie??

suzy_dm
30. aug 2021

@yanka239 Ahoj, prosim ešte máš nejaké materiály k hormonálnej yoge? Ďakujem.

yanka239
31. aug 2021

@suzy_dm ahoj, ano, mam

labka221
6. mar 2022

@nika23t ahoj, mohla by si aj mne poslat? Chcela by som zacat cvicit hormonalnu jogu

ailiba
6. mar 2022

@nika23t ja som bola na kurze hormonalnej jogy a dostala som aj odtial navod na cvicenie, podla ktoreho som potom cvicila doma. Ak chces cvicit, velmi odporucam ist na kurz, lebo je velmi dolezite cvicit to dobre+dýchanie k tomu. Je to velmi specificke. Riadne ma po cviceniach boleli vaječníky, fakt tam bolo citit posun.

nika23t
autor
7. mar 2022

@labka221 ahoj, jasne, len prosím, pošli mi do IP Tvoj email, pretože mi to nejde odoslať cez MK...

nika23t
autor
7. mar 2022

@ailiba určite je to lepšie cez kurz, o tom nepochybujem. Veď ako samouk som určite mnoho veci robila nesprávne a technika dýchania je v tomto nesmierne dôležita. Len u nás takáto možnosť nebola, ale využila som online cvičenie jogy, aj keď stále to nebolo ono...

nika23t
autor
7. mar 2022

@zlatino19 a nestihla som dlho cvičiť, pretože som otehotnela 🙂 Takže neviem objektívne posúdiť účinok na moje telo. Teraz som dva mesiace po pôrode a určite sa k joge vrátim, pretože mi vyhovujú jej rôzne podoby.

zlatino19
7. mar 2022

@nika23t ja som otehotnela po mesiaci a pol aktivneeho cvicenia 🙂 a cvicim aj teraz tehotensku jogu. Prajem skore zotavenie po porode a vela zdravicka😊

nika23t
autor
7. mar 2022

@zlatino19 jeeeej ❤ Gratulujem a veľa zdravíčka prajem, nech Ti tehulkovanie rýchlo zbehne 😘

lucia952000
19. apr 2022

@yanka239 mohla by som aj ja poprosiť? 🙂

yanka239
19. apr 2022

@lucia952000 OK, napíš mi tvoju adresu, pošlem to poštou

fliperka
12. feb 2024

@yanka239
naaahodou sa u vás nenájde este ten materiál na hormonálnu jogu? Neviem sa časovo pracovne nijako zosúladiť s najbližšími kurzami v BA a moje telo ju už veľmi potrebuje. Ak áno, bola by som vám nesmierne vďačná, ďakujem

yanka239
12. feb 2024

@fliperka dobry vecer,momentalne som v zahranici a neviem presne,kedy budem na SK...mozno o 2 tyzdne a mozno az o 3 mesiace...takze neviem,ako surne to potrebujete

fliperka
13. feb 2024

@yanka239 jasne v pohode, ak by ste si na mňa spomenuli ak budete na SK budem rada, zatiaľ si aspoň knižku kúpim a budem cvičiť podľa nej

yanka239
13. feb 2024

@fliperka OK ozvem sa

sona3817
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sona3817
18. apr 2024

@ailiba ahoj, s odstupom času ti to pomohlo? odporucas? alebo je to blbost a vyhodené peniaze

ailiba
19. apr 2024

@sona3817 ahoj, no... Tazko povedat. Blbost to urcite nie je. Z cvicenia som riadne citila vajecniky. Ale cvicit to denne... To bolo na mna moc... Nevydrzala som to. Navyse ja som mala vsetky vysledky v poriadku aj predtym...

sona3817
23. apr 2024

@ailiba dakujem za odpoved, v sobotu som absolvovala kurz a som odhodlaná to cvicit naozaj poctivo a každý deň po dobu aspoň 2-3 mesiacov keďže mám hormonálne akne a chcem sa ho zbaviť bez HAK, tak som zvedava. Vraj do 4 mesiacov by sa to malo preliecit

ailiba
24. apr 2024

@sona3817 super, drzim palce. Na hormony je to super... No chce to byt dosledny. Urcite to zvladnes, ked ides na to takto👍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre