Hnedý výtok a menštruácia

nikolkollarova
2. feb 2023

Ahojte dievčatá prosím idem sa spýtať 31.1 som dostala ms a bola taka slabšia aj v utorok aj stredu a dnes už iba ako hnedy vytok pobolieva ju má aj kríze a slabe pichanie na pravo dole skoro ako bod bruškom myslite ze môže ísť aj o tehotenstvo mali ste to niektorá...za odpoveď ďakujem.

zankalh
2. feb 2023

@nikolkollarova Urob si test.Hnede vytoky som mavala aj ja,take hnusne a zapachajuce vzdy po kratkom krvacani.
Dr mi na to povedal,ze sa to obcas moze stat.Ale ja som to tak mavala kazdy mes skoro.
Drzim palce 🙂🙏

martul
2. feb 2023

@nikolkollarova doznievajuca ms, nič iné.

nikolkollarova
autor
2. feb 2023

@zankalh ja to mam teraz prvi krát a inokedy som mala aj ms silnu aj na trety deň že som musela vložku meniť každých 30 minút a dnes len čisté vložky vyhadzujem co menim a fakt tam je iba malo hnedého výtoku

nikolkollarova
autor
2. feb 2023

@martul 3 deň doznievujuca ms inokedy ju mam silnú jak fras

zankalh
2. feb 2023

@nikolkollarova je to normalne.Tiez som mavala dakedy silnu menstruaciu.Zmeny v menstruacii su uplne normalne.Tak mi to vzdy povedal gyn.

nikolkollarova
autor
2. feb 2023

@zankalh no hadam hej

simona2001
2. feb 2023

@nikolkollarova urob si test. Pre istotu. Ale ináč by to nemalo byť nič vážne. Aj ja som to tak pár krát mala. No ak sa ti niečo nezdá...treba zájsť ku gynekologičke😊

martul
2. feb 2023

@nikolkollarova ty si mala proste slabšiu MS, to nie je 3 dni doznievajúca.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre