Hnedé špinenie a chýbajúci menzes

ziabronozka
21. nov 2022

Ahojte,

chcela by som sa informovať či ste sa už stretli s tým že 10 dni pred MS žlté a sv.hnedé špinenie, neskôr k blížiacej sa MS tmavo hnedé 2 dni pred MS som po utretí mala na papieri takú slabo červenú krv a na druhý deň trocha čiernu krv. Na ďalší deň už nič. 3 dni mešká MS, testovať som sa netestovala. Príznaky na tehotenstvo nie su. Len sem tam pocit na zvracanie hlavne ráno, týždeň nechutenstvo a teraz chuť do jedla, prsia nebolia, pichanie v bruchu občas cez deň, niekedy v noci, bolesť hlavy a krížov, pocit ako keby som už dostala MS ale nič nie je a v poslednej dome som dosť nervozna, citlivá... Čo to môže byť ? rozhádzaný cyklus, nerovnováha medzi hormónmi?

zmrzlinka2021
21. nov 2022

@ziabronozka
Sprav si tehotensky test.

Ak bude negativny, tak odpoved na otazku, co to moze byt ti da jedine lekar, ktory ta pravdaze vysetri. My ti tu mozeme pisat desiatky moznosti, ale to prakticky pre teba nema vyznam.

shee11
21. nov 2022

môže to byť malo progesteronu. predpisuje sa Utrogestan.

sense
21. nov 2022

Vyskúšaj test. Ale môže to byť spôsobené aj nedostatkom progesteronu

ziabronozka
autor
21. nov 2022

@zmrzlinka2021 svojho lekára mam 200 km tak sa mi momentálne nedá k nemu íst až v decembri som objednaná.

zmrzlinka2021
21. nov 2022

@ziabronozka
kup si dva odlisne tehotenske testy a sprav si ich doma

luccija
21. nov 2022

@ziabronozka bezne mavam pred menzesom par dni spinenie sprav si test a uvidis

majamat
21. nov 2022

tehu test si mozes spravit,a le 10dni pred ms je podla mna skoro na tehu priznaky, aj ked mala sanca tu je, ze si mala vel,mi skoro ovulku. no skor by som typovala nedostatok progesteronu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre