HCG 22,56

alexandra1805
6. dec 2020

Dobry den , chcen sa opytat ...viem ze je to nizke
Ale hcg hormon z krvi vysiel 22,56 apsom tak son sa docitala ..len som sa nedočkala odpovede ... .
Je to tehotnost vobec ? Ďakujem ..

majamat
6. dec 2020

@alexandra1805 teraz neviem aka je norma ak tehu nie si,.a le skoro nulova hodnota by mala byt v norme. tu hlavne zalezi od toho ktory tt to je. v kazdom tt je norma ina.

alexandra1805
autor
6. dec 2020

@majamat mala som byt 5tt podla MS ..co vobrc nevychadza kedze je to slabe hcg ... len ze som zacala krvacat v piatok tak uz nic stoho 😔 ... len ma zaujma ci to vlastne tehotnost bola .. z takeho hormonu .. lebo moja gynda mi potvrdila tehotnost aj ked doktor ked son prisla zo silnyma bolestami do nemocnice sa vyjadril ze z takeho hormonu by som nemohla byt 5tt takze neviem

majamat
6. dec 2020

@alexandra1805 tazko povedat. tehu to moze byt, ale kludne mohla byt posunuta ovulka, cize si mohla byt aj v 4tt, nie v 5tt. to by tomuto tt aj zodpovedallo. tam je norma od 9,5 https://www.sks.sk/system/files/referencie_bioc...
na druhej strane by sa to asi v 4tt takto neprejavilo, ako potrat. v 4tt sa prkticky vajicko len uhniezduje, cize ak by tehu v tomto tt skoncilo. malo by len odist s ms. toto je dost caste a dost nenapadne, kedysi to zeny ani nevedeli, lebo neboli tehu testy.
niekde som zachytila, ze zena, ktora nie je tehu ma do 1normu. cize to tehu mohlo byt.

alexandra1805
autor
6. dec 2020

@majamat ďakujem za vysvetlenie ...
Len ma zaujmalo vlastne ci sa tonneikomu stalo a ci mal jiekto taky vysledok z krvi ..lebo som zmätena stoho ..ci som bola tehu alebo nie ... kedze to bolo potvrdene od Gynekologicky ... len tiez nedavala tomu velku naadej .. takze sa to v mojom pripade vyplavilo same asi .
Bol to asi velmo maly tyzden .

becyn97
6. dec 2020

@alexandra1805 ja ked som bola v 4tt tak som mala hcg 440...takze si myslim ze tvoje hodnoty su nizke...ale moze sa stat hocico velmi ti drzim palce a prajem ti z celeho ♥️ aby to vyšlo.

alexandra1805
autor
6. dec 2020

@becyn97
Ďakujem... uz to odislo same z mrchou ...
Moja Dr na sone videla slabu bodku a s hcg potbrdila tehu ..len nedavala velku šancu tomu .

wejuska7910
6. dec 2020

@alexandra1805 tehu to bolo,ale biochemicke a odislo z ms

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre