Gynex kvapky pri snažení sa o dieťa

domi122
7. sep 2021

Ahojte chcela by som sa len opýtať, tie kvapky gynex sa volajú celým menom energy gynex? Aby som nekúpila niečo iné 😀. Ďakujem vopred

sisabe
7. sep 2021

@domi122 áno toto sú oni ja som brala ráno večer 7 kvapiek

domi122
autor
7. sep 2021

@sisabe ďakujem 😉 a pomohli?

bluemoon24
7. sep 2021

Já jsem je brala primárně na úpravu cyklu a 😅 jsem těhotná, takže za mě fungují velmi.

domi122
autor
7. sep 2021

@bluemoon24 už sú objednané aj s inofolic vitamínmi tak dúfam, že to už vyjde 🙂

bluemoon24
7. sep 2021

@domi122 hodně štěstí 💕

andrea_prestastna
7. sep 2021

Pomohli🙋😻

sisabe
8. sep 2021

@domi122 áno mne pomohli a občas som si dala aj šálku alchemilky, to nikdy neublíži.

jodo27
8. sep 2021

Počula som o nich, vraj su dobre, ale ak neberiem lebo mam cystu a na cystické vaječníky nie je vhodná.

domi122
autor
22. okt 2021

@sisabe tak nám zatiaľ nepomohli brala som tri týždne potom týždeň pauza a teraz zase tak uvidíme

lenkak89
21. apr 2022

vie mi niekto prosím poradiť??...cca od februára sa snažíme s priateľom o dieťa a odvtedy mám problémy...vo februári som cca týždeň pred menzesom dostala hnedý výtok, bolesť v podbrušku, myslela som, že je to uhniezďovanie vajíčka, no prešlo to do menzesu. Teraz v apríli sme to robili cez plodné dni každý deň, pre istotu, no zase 7 dní pred menzesom hnedý výtok, bolesť podbruška, tak som myslela, že som to dostala skorej, pretože som začala užívať Gynex, tak som myslela, že mi to trošku rozhádzalo cyklus, no dnes, čo som myslela, že som mala skorší menzes a skončil, to vyzerá, že som to dostala normálne, ako som to dostať mala. Už som z toho zúfalá, odvtedy čo sa snažíme mám stále takéto niečo. Nevie niekto prosím čo to môže byť? Mal niekto niečo podobné?

jodo27
23. apr 2022

@lenkak89 treba ísť ku gynekologičke. nemusí to byť nič a može to byť mimovolný potrat.. skus si spraviť test 8 dni po ovulácii. (ale toto su také že, "čo som zažila") to vôbec nemusí byť tak. kamoška takto dostala krámy a pri tom na 8 den od ovulácie mala už 2 čiarky. (čo bol taký ten mimovolny potrat, že keby si nespraví test ani nevie že bola tehotna... to sa stáva)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre