Gynex a nepravidelný cyklus

veronika4564
1. júl 2024

Ahojte. Mam nepravidelný cyklus, gynekológ mi predpísal agolutin a neofolin, ktoré si picham 1x do týždňa ( 3 týždne) 4 týždeň pauza ( menzes). Snažíme sa o bábätko, no keďže nemám pravidelný cyklus ani ovuláciu sa nám nedarí... Myslíte ze môžem brat aj gynex keď beriem 💉, alebo prestať brat 💉 a brať len gynex? ( gynekológ ma dovolenku 2 týždne). Ďakujem

hopsas
1. júl 2024

@veronika4564 gynex za.mna.nie, keď už tak Valoviča mne pomohli kvapky Femi.

bambulka711
1. júl 2024

@veronika4564 ja by som nešpekulovala a najprv skúsila, čo predpísal lekár. Veľa ženám gynex skôr uškodil, ako pomohol.

nemenovana1999
1. júl 2024

@bambulka711 Dobrý večer. Ako uškodil ? Máte nejaké info ?

bambulka711
2. júl 2024

@nemenovana1999 že im napríklad oddialili ovuláciu a tým predĺžili cyklus. Ale je to individuálne, nemusí sa to stať vám. Ja by som ale užívala to, čo mi dal lekár.

sonkam
2. júl 2024

Mne gynex rozhádzali ešte viac cyklus za mňa nie. Radšej pokračuj v tom čo máš nastavené od lekára a pýtala by som sa na clostyl keď ovulaciu nemáš. A to ti kázal si samej pichať?

zara1357
2. júl 2024

@veronika4564 mne napríklad gynex veľmi pomohol. Po 5 rokoch, mám opäť pravidelnú menštruáciu. Kvapky som užívala 2 mesiace. Ale každe telo je iné.

vladi4444
2. júl 2024

Neviem ako to je v kombinácii s liekmi ale tiež sa musím zastať gynexu, mne krásne pomohol na pravidelný cyklus. 🙂

veronika4564
autor
2. júl 2024

@sonkam áno, vybrala som si ich v lekárni kde mi ich predpísal

sonkam
2. júl 2024

@veronika4564 lenže agolutin by ti mali pichať zdravotníci nakoľko idú do svalu

veronika4564
autor
3. júl 2024

@sonkam mamkyna sestra je zdravotná sestra, ona mi ich picha...( vyššie som to nespomenula)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre