Gonasi kit - injekcia po Clostilbegyte

juliavolna
18. feb 2023

Prosím vás lekar mi dal injekciu na pichnutie po clostilbegyte- gonasi kit
Mám si ho pichnúť sama ( ale kázal do zadku a je tam veľká injekcia )
Máte skúsenosť ako ?
Pripadne či pichnu aj na pohotovosti?
Dakujem

simuska255
18. feb 2023

@juliavolna nemas tam nahodou ihly dve? Z dlhou by si mala natiahnut roztok vymenit za kratku a s kratkou pichat. Ja som to tak mala

juliavolna
autor
18. feb 2023

@simuska255 ahoj mám - aky si ty mala liek ?

simuska255
18. feb 2023

@juliavolna teraz owitrel ale predtym gonasi. Pichala som si sama a do brucha. Velkou ihlou som natiahla a vymenila za malu a malou pichla. A ak si nevedela trebalo sa pytat tam . Nikto z teba neodkusne vsetko comu nerozumies sa treba pytat.

simuska255
18. feb 2023

@juliavolna a este ked tak daj si do youtube tam najdes ako sa injekcia aplikuje.

juliavolna
autor
18. feb 2023

@simuska255 ale ja mám roztok v striedačke a prášok sa má natiahnuť

juliavolna
autor
18. feb 2023

@simuska255 mne to dal gyneko a povedal že je tam včelička ! Na letáku pisu že ak do zadku tak musí ísť dlha ihla

simuska255
18. feb 2023

@juliavolna tak potom neries pichaj do zadku z dlhou. Ja som pichala do brucha a kratkou,😉 menej bolestiv do brucha

juliavolna
autor
18. feb 2023

@simuska255 ale sama si predsa neviem pichnúť do zadku veľkú ihlu - preto riešim čo ďalej a kto má skúsenosť

juliavolna
autor
18. feb 2023

@simuska255 pichnu to aj na pohotovosti?

simuska255
18. feb 2023

@juliavolna fuuha to ti neviem poradit. Nemas doma nikoho co by ti pichol?

juliavolna
autor
18. feb 2023

@simuska255 to je naozaj dosť dlha ihla , neviem si prestaviť

simuska255
18. feb 2023

@juliavolna tak si daj mqlu a supni to do brucha

janetinka27
18. feb 2023

@juliavolna u nas u obvodnej maju cennik a je tam aj pichnutie injekcie.za poplatok pichne sestricka. Ja som si pichala pregnyl a vzdy som si zohnala po znamosti sestricku,lebo niekedy to vyslo aj na sobotu a obvodna by nemohla.teraz mam ovitrelle a to si picham sama do brucha.praskove by som si nikdy nerozrabala a nepichala sama.

juliavolna
autor
18. feb 2023

@simuska255 bude mat rovnaký ucinok ako do zadku ako kázal dr ?

simuska255
18. feb 2023

@juliavolna podla mna ano . Ked skus pohotovost

juliavolna
autor
18. feb 2023

@janetinka27 prečo by ste si práškové nikdy nerozrabala a nepichla sama ?

janetinka27
18. feb 2023

@juliavolna lebo si netrufam, nemam ziadne skusenosti a pichalo sa to nad zadok,kde si nevidim😀

juliavolna
autor
18. feb 2023

@janetinka27 a myslite že mi to pichne aj na pohotovosti?

janetinka27
18. feb 2023

@juliavolna podla mna nie, ved pohotovost je na nieco ine. Ja som bola na pohotovosti dvakrat so silnym krvacanim mimo cyklu a urobili zo mna sprostu, ci si myslim, ze by som do rana zomrela. S tou injekciou by ma asi vystrelili na mars😀

juliavolna
autor
18. feb 2023

@janetinka27 mna to ale nezaujima čo si myslia , ako inak si to mám pichnúť no …

janetinka27
18. feb 2023

@juliavolna nezaujima? Pisala som ti,ze si to daj pichnut u obvodnej u sestricky, obycajne za poplatok.alebo nejaku popros po znamosti. Pohotovost na to nesluzi.

juliavolna
autor
18. feb 2023

@janetinka27 a ja som hore písala že si to musím pichnúť zajtra večer nedeľu. Aká obvodná robí nedeľu večer ? 🙂 žiadna

janetinka27
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dasakamajko
7. mar 2023

@juliavolna ahoj ja sa len chcem opýtať ako dlho sa ti držal v tele gonasi dakujem

juliavolna
autor
7. mar 2023

@dasakamajko to vôbec neviem :/ 19 večer som si ho pichala a 3.3 slm mala biely test

pamelaandersom
24. nov 2023

@juliavolna ahojte som po iui 10 dni a po pichnutie gonasikit 13 den .dnes 10 den spraveni test vidite tu mini ducha podla vas?

juliavolna
autor
24. nov 2023

@pamelaandersom ahoj prepáč , ja nie. Naživo môžeš vidieť viac , fotka je len fotka . Poprosím tá, 10 dni ešt môže účinkovať gonasi

pamelaandersom
24. nov 2023

@juliavolna to naozaj?aj ja si to mislim ale už je 13 dni od pichnutia gonasi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre