Gonasi Kit

youngmommy98k
6. sep 2023

Ahojte
Máte niekto skúsenosti s injekciou gonasi kit? Brala som duphaston,potom clostilbegyt a teraz v piatok mi majú pichnúť túto injekciu. Podarilo sa vám po nej otehotniet? ako dlho ste sa pokúšali? Hneď po pichnuti?

janetinka27
6. sep 2023

@youngmommy98k ahoj, ja ju beriem kazdy mesiac, akurat vcera som si ju pichla. pomoze folikulu, aby praskol. ako alternativa sa pouziva napriklad ovitrelle, kedysi pregnyl. myslim si, ze ho davaju ako poistku, ked zena berie clostilbegyt, pretoze clostil sa moze brat len velmi obmedzeny cas a teda daju gonasi, nech je vacsia sanca. na prasknutie folikulu naozaj pomaha, nehovorim, ze vzdy, ale zvysuje sancu otehotniet.

youngmommy98k
autor
6. sep 2023

@janetinka27 už druhykrat sa pokušame takto a prvykrat mi pichli pregnyl a podarilo sa na prvykrat 🙂

janetinka27
6. sep 2023

@youngmommy98k tak toto je podobne ako pregnyl. je to hcg ziskany z mocu. cize po aplikacii budu niekolko dni pozitivne tehotenske testy

youngmommy98k
autor
6. sep 2023

@janetinka27 ale nebudu znamenať tehotenstvo?😁 o tom počujem prvykrat 🙂

janetinka27
6. sep 2023

@youngmommy98k pozri si pribalovy letak pri gonasi alebo stranku https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/gon..., tam je napisane, ze "Tehotenský test môže poskytnúť falošne pozitívny výsledok až do 10 dní po podaní lieku".

pamelaandersom
24. nov 2023

@janetinka27 ahoj.podla teba je tam duch na teste posielam foto som 13 dni po pichnutie gonasikit

adma11
8. apr 2024

@janetinka27 ako pichnúť ten GoNASi ? Do brucha? Dnes mám prvý krát....a zabudla som sa spýtať lekárky.

janetinka27
3. máj 2024

@adma11 ahoj prepac, chodim tu uz pomenej, asi si si to uz pichla. Ja som si nasla na youtube videa a isla som podla nich. Picham kusok sikmo nizsie od pupka

stefania100
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
youngmommy98k
autor
14. júl 2024

@stefania100 k čomu gratulujete? nepodarilo sa mi otehotnieť predsa...

stefania100
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
youngmommy98k
autor
14. júl 2024

@stefania100 nič sa nestalo 🙂 nevadí, ja len že no nepodarilo sa nám to vtedy ale tak možno sa ešte zadarí pozdejšie nechali sme tomu kus čas

stefania100
14. júl 2024

@youngmommy98k Urcite, drziiiiim palce 🤞

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre