Genetika - zvýšená zrážanlivosť

kawasakier6n
17. mar 2021

Ahojte..prosim vas bol niekto na genetike u lekarky MUDr. Silvia Vogelová v Nitre? Prosim vas kolko tam stoji geneticke vysetrenie? Robia to obom partnerom vsak? A este druha otazka su tu take co mali nizsie amh a zaroven zvysenu zrazanlivost krvi a uspesne otehotneli ci uz prirodzene alebo IVF ci iui? Co ste na to brali okrem fraxiparinu ci len ten? Dakujem pekne za cenne odpovede 😘😘

ab727
17. mar 2021

Ahoj,ja mám práve opačný problém s tou krvou,zlá zrážanlivosť,získaná hemofília a antifosfolipidový syndróm,AMH mi zistili len 0,11 a otehotnela som prirodzene,o jedno bábo sme ale prišli,teraz už končíme 28tt.Mala som aj zlé celulárne cytokíny,na to som brala medrol,kvôli krvácaniu dycinone a progesterón zo spodu

kawasakier6n
autor
17. mar 2021

@ab727 to vazne? A co si uzivala ked sa ti to podarilo s takym amh? ..co je antifosfolipidovy syndrom?

ab727
17. mar 2021

@kawasakier6n antifos.syndróm môže spôsobovať potraty,v podstate nič extra som nebrala hlavne vitamín D a pili sme obaja kotvičnikový čaj a ešte inofolic,nič viac

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre