Fytosoja

7. jún 2022

Ahojte máte niekto skúsenosti s fytosojou? Čítala som o tom že je to prírodná forma ako keby clostylbergitu. Berie sa tiež podobne na začiatku cyklu. Viem že tu je veľa takých diskusii ale všetko sú len staré témy tak že či nemáte dakto s ňou skúsenosti. S mužom sa snažíme o bábätko ale ja nemám vôbec ovulaciu. Mám pcos. Chcela by som skúsiť fytosoju skorej ako by mi dr predpísala clostylbergit.

xenyja
7. jún 2022

Ja ju akurát skúšam, ja tiež nemávam ovulaciu...ale keby by po nej do týždňa zázrakom prišla, dala by som vedieť.

autor
7. jún 2022

@xenyja a máš tiež pcos? Teraz fytosoju skúšaš prvý cyklus? Ktorú si si kúpil? A dávkovanie prosím ta? 😅 ďakujem

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xenyja
8. jún 2022

Áno prvýkrát, mam Forte, išla som 4,5,6,6,7..od prvého dňa cítim vaječníky, presne ako keď som brala clostyl.

autor
8. jún 2022

@xenyja a to berieš 1.deň 2 ráno a 2 vecer? 2.deň 2 ráno a 3 večer napr? Ja si to idem dnes objednať a skúsim to

xenyja
8. jún 2022

Áno presne tak

autor
8. jún 2022

@xenyja a od ktorého dc si začala?

xenyja
8. jún 2022

Ja až od 4., ale píšu baby že od 2. by sa malo, ale vtedy som ich ešte nemala

autor
8. jún 2022

@xenyja idem objednať lebo tiež mi dnes začala ms tak keď začnem ich brat tak budem cca 3-4dc

xenyja
8. jún 2022

Oki. Ak by ti to zabralo môžeš mi dať tiež vedieť 🙂

autor
8. jún 2022

@xenyja jasne dám vedieť. Som zvedavá. Lebo čo sledujem ovu tak ju vôbec nemám. Aj na folikumetriu chodím a nič. A beriem dupaston od 16dc. A ideš aj na folikumetriu či bude ovu?

xenyja
8. jún 2022

Ja tiež nie, tiež som si už všeličim prešla, aj duphaston som brala celé roky, ale ovu aj tak neprišla, teraz ju budem sledovať len pomocou ovulacnych testov. Duphaston už neberiem, neznasala som ho dobre. A tá folikumetria to je asi po dohode s gynekológom že?

autor
8. jún 2022

@xenyja áno po dohode ale moja dr nemá problém aj keby chodím každý druhý deň. Tiež som brala kadečo a bez výsledku. Teraz dupaston beriem zas

bessdonna
8. jún 2022

ahoj.brala som po 3x2.k tomu femibion,inofolic,alchemilku,grep,malinik a macu.vsetko len do ovulacie.po ovulacii ananas a uz len cakat.a este pri sexe gel,ten sa neviem ako volal

maja367
8. jún 2022

Možem sa opýtať aké tablety ste konkrétne užívali. Tieto?

autor
8. jún 2022

@maja367 ja som si dneska objednala presne tuto

autor
8. jún 2022

@bessdonna a k ovulácii ti to pomohlo? Či ty si ju mala aj bez neho?

diaszoky
8. jún 2022

A femi kvapky? Nie je to co fytosoja?

bessdonna
9. jún 2022

vo vseobecnosti to vraj pomaha k ovulacii ako clostylbegit.brala som mnozstvo vitaminov,preto sa k tomu neviem vyjadrit,ci pomohla samotna fytosoja

autor
11. jún 2022

@bessdonna áno čítala som o tom a budem dúfať že aj mne pomôže. Dnes som začala 1 deň brat

bessdonna
12. jún 2022

drzim palce

autor
14. jún 2022

@xenyja ahoj tak ako? Prišla ti ovulacia?

xenyja
14. jún 2022

Ahoj, zatiaľ ešte nie, som práve 14. deň cyklu

autor
14. jún 2022

@xenyja ja ešte dobermam zajtra jednu dávku sóju a dúfam že pomôže. Ak nie tento cyklus tak dúfam další

frida1990
22. júl 2022

@xenyja ahoj, mohla by si mi prosím odfotiť tú fytosoju čo užívaš, že koľko mg extraktu zo sóje obsahuje 1 tbl? Lebo ja mam takú, čo 1 tbl obsahuje 75 mg extraktu zo sóje a neviem, koľko tbl denne mám užívať, ani neviem, ako to postupne zvyšovať, nič konkrétne nevien nájsť. Tiež mi prosím vieš poradiť, že kedy ju mám začať užívať, ak mávam ovuláciu cca 19 DC? Ďakujem moc.

saxano2222
2. okt 2022

@autor
ahoj chcela by som sa pocase opytat ake skusenosti mas s fytosojou? nabehla ovulacia?
Ja mam tiez PCOS a anovulacne cykly.
Dakujem za info 🙏🏻

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre