Folikulometria a ovulácia

rocherre
9. okt 2020

Ahojte, chcem sa opýtať na vas nazor. Mam 2 krat vyššie namerané FSH, tak som tento cyklus začala brať clomid ( clostil) v pondelok (11DC) som bola na merani folikulov a dr nameral na ľavej strane 2 folikuly 11mm a na pravej jeden tiez 11mm a videl tam aj cystu. Tak mi povedal ze mam prísť dnes(15DC). Dnes nameral na ľavej strane tie iste dva folikuly len 12mm, vravel ze z nich nič nebude a na pravej strane jeden 16mm a jeden 18mma cystu uz nevidel. Tak sa mame dva dni snazit a prísť zas v pondelok ci praskly, alebo ci bude treba pichnúť pregnil.
Ja som ale pred dvomi dňami (13DC) mala lepkavy čiri vytok bez zápachu ako cez ovu aj ma pobolievalo v podbrusku. Mohlo sa stať že tam bol ešte iný folikul a ovulacia prebehla?
Bazalnu teplotu si zatiaľ nemeriam, ani ovu test som nemala, tak neviem ci to mohla byt ovulacia. Ale podla výtoku a bolesti v podbrusku si myslím ze áno. 🤷‍♀️

renatka1985
9. okt 2020

@rocherre lekar by na sone videl prasknuty folik.

rocherre
autor
9. okt 2020

@renatka1985 dakujem. 🙂len potom nechápem co to pred 2 dňami bolo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre