Folandrol a Inofolic - skúsenosti

viki_00
29. okt 2022

Ahojte, boli sme s priateľom na spermiograme (nedarilo sa 5 mesiacov) a vyšlo mu že má z 32% len 11% pohyblivých spermií (množstvo spermií je Ok) doktorka odporučila jemu brat Folandrol a mne Inofolic(ja som ale mala všetky testy OK). Aké máte skúsenosti s týmito vitaminmi?

lamonita
29. okt 2022

Kopu prachov som natrieskala do Inofolic a nic z toho

veselo_neveselo
29. okt 2022

Ak sa nepletiem, tak inofolic obsahuje len kys.listovu a inositol, tak mozno ich lacnejsie najdes samostatne. Listovku brat urcite, aj keby si ziadne ine doplnky brat nechcela. Nezabudni vela salatovej zeleniny jest aj normalne, a nie len ladovy salat 🙂

mata0076
29. okt 2022

@viki_00 uzivala som inofolic za mna spokojnost, mala som vyraznejsiu ovulaciu uz po mesiaci. O 3 mesiace som otehotnela

ninka99865
29. okt 2022

Pozri si zloženie folandrolu a zistíš že tam dokopy neni nič. Normlane mu vyskladať vitamíny- omega 3-6-9, koenzym q10, kotvičnik, E, D, selen, zinok. Na gymbeam majú dobre ceny.. a čo sa tyka teba ak ty si ok stačí kyselina listová v aktívnej forme a kvalitne D. A ak chceš inozitol tak si kup čistý ten je mnoho lacnejší. Ale to sa odporúča hlavne ženám s pcos

veronika3110
30. okt 2022

@viki_00 manžel bral preventívne aj ja a nič moc naozaj..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre