Femibion pred počatím

maggg111
19. sep 2021

Ahoj, brali ste tieto lieky niekto pred počatím?

ajja22
19. sep 2021

@maggg111 ahoj, ja a myslím, že mi pomohol, dlho dlho nič a ako som ho začala brať, podarilo sa 🙂 možno náhoda, ale teda ja mám takú skúsenosť 🙂 a brala som ho potom celé tehotenstvo (najskôr 1, potom 2), a nenarodilo sa veľké bábo, ak by ťa niekto tým strašil 🤭

zuzula507
19. sep 2021

@maggg111 ano aj pri 1 dietati synovi ale tam sme sa snasili dlhsie, no aktualne ked som si ich nasadila som ich brala 2 tyzdne a hned sa nam zadarilo co sme teda fakt necakali zeby mohlo prist takto skoro .Ale je pravda ze som predtym brala aj ine veci cagu sibirsku aj chlorofil na detox asi 2 flase, tak tazko povedat co mne pomohlo najviac

nedockavka372
19. sep 2021

@ajja22 ahoj, áno a podarilo sa na prvý "šup" :D a brala som aj počas celého tehotenstva aj po ňom 3-ku 🙂 a ako píše žienka vyššie, nemala som veľké bábo akoby Ti to tu mohli písať 😁

alen99
20. sep 2021

Ahoj, tiež som ho začala pár dní dozadu užívať, lebo sa nám nedarí, tak som zvedavá či sa stane zázrak 🙂 držím palce

marianna_peskova
20. sep 2021

Ja som brala Femibion 1 tri mesiace pred snažením sa o dieťa a počala som na prvýkrát. Po dvanástich týždňoch tehotenstva som potom prešla na Femibion 2.

alexi2211
20. sep 2021

Áno, užívam ho aj teraz a brala som ho aj popri Kubkovi. Snažíme sa o druhé, preto som si ho kúpila a denne si ho dávam. Má zloženie, ktoré je veľmi dôležité a vlastne to všetko potrebuje bábätko keď začne v nás rásť 🙂

beabelisova
21. sep 2021

Tento doplnok je dobry, ja som ho zacala uzivat ked sa nam dlhu dobu nedarilo a teda som rada, ze som po tom siahla 🙂

maggg111
autor
26. sep 2021

Tak ďakujem za odpovede. My sme si povedali že od nového roku sa začneme snažiť. 🙂 Myslíte že už ho môžem začať brať od budúceho mesiaca? Od októbra

adrianap83
26. sep 2021

@maggg111 brala som 1,2aj3. Gynekologička vravela, že je síce drahší, ale tá kyselina listová, je v ňom už nejako špeciálne upravená, že je oveľa viac vstrebateľná, ako v iných produktoch. No neviem, ja som neriešila iné nič a podarilo sa veľmi rýchlo, brala som skôr, ako sme sa začali snažiť. Syn nebol veľký, ani teraz nie je. Držím palce ☺️

scorpionflower1
26. sep 2021

@maggg111 moja gynoska mi povedala, ze to je nanic. Ona robi IVF. Ja som uz ale bola tehotna, ked som sa na to pytala. Ale urcite si neublizis.

alexi2211
27. sep 2021

@maggg111 Áno môžeš, tým nepokazíš vôbec nič, lebo teda poznám prípady, mám kamošku, čo si takto povedali, že sa začnú snažiť až neviem kedy a podarilo sa im to ešte skôr ako si to celé plánovali 🙂 Čím skôr tým lepšie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre