Femibion 1 - skúsenosti

summersunny94
19. máj 2021

Ahojte, prosím Vás aké máte skúsenosti s Femibion 1, dopomohol vám k otehotneniu? Ja som pri prvom tehotenstve užívala Inofolic a následne keď mi lekárke potvrdila tehotenstvo mi kázala užívať Femibion 1, vraj je to to najlepšie pre plod. Ale vraj je vhodné podľa odporúčaní aj pri snažení sa o dieťatko. Dnes som užila prvú tabletku a budem si ho každý mesiac kupovať. Len chcem vedieť, či s ním máte skúsenosti aj vy. Ďakujem Vám vopred za Vaše odpovede. 😊😊😊

klip0
19. máj 2021

To nemá pomôcť otehotniet, len zasobit telo kyselinou listovou aby si jej mala dostatok prr babatko ked otehotnies.

diaalex
19. máj 2021

@summersunny94 áno, my sme sa snažili 5 mesiacov a nič, začala som brať femibion 1 a manžel vitamin B, C v zvýšených dávkach a po mesiaci som mala //

summersunny94
autor
19. máj 2021

@diaalex ďakujem 😊

kkovacovak
19. máj 2021

@summersunny94 tiež som to tak brala. Dlhodobo inofolic aby sa pripravilo telo na počatie a potom som si kúpila femibion. Ono je jedno čo beriete. Stačí kyselina mliečna ak máte vyváženú stavu a prijímate vitamíny aj inak. Ja k femibionu užívam ešte 500mg C a 4000UI D3

summersunny94
autor
19. máj 2021

@kkovacovak no a Femibion 1 ste užívali ešte keď ste neboli tehotná však? A ešte aj po Tom ako ste tehotná

kkovacovak
19. máj 2021

@summersunny94 keď som nebola tehotná inofolic a keď som zistila že som tak femibion

summersunny94
autor
19. máj 2021

@kkovacovak to som aj ja tak pri prvom tehu. A teraz mi odporučili Femibion 1 a to ešte nie som tehu 😊

kkovacovak
19. máj 2021

@summersunny94 tak ono ja si myslím že to nie je úplne podstatné. Dôležité je telu dodávať kyselinu mliečnu a tá je v oboch 🙂 myslím že neurobíte zle ani s jedným ani s druhým. Niektorí dr dokonca takéto multivitaminy ore tehotné ani neodporúčajú a sú za branie vitamínov oddelene

summersunny94
autor
19. máj 2021

@kkovacovak no snáď pomôže 🙏🙂😊

kkovacovak
19. máj 2021

@summersunny94 jasné že pomôže. Držím palce 😉

summersunny94
autor
19. máj 2021

@kkovacovak ďakujem krásne 😊

marianna_peskova
21. máj 2021

Ja som pred oboma tehotenstvami brala Femibion 1 tri mesiace pred samotným snažením sa. A v oboch prípadoch som počala na prvýkrát. Niekto to môže nazvať nahodou. Ja verím, že šťastie praje pripraveným.

summersunny94
autor
21. máj 2021

@marianna_peskova super ach kiežby pomohol tak aj nám, tiež ste ho začala užívat pri snažení sa prvý deň MS? Či to je v podstate asi jedno 😊

summersunny94
autor
21. máj 2021

@marianna_peskova ja mám PCO preto sa trošku obávam ale vraj pomohol ženám aj s týmto problemom 🙂

marianna_peskova
21. máj 2021

@summersunny94 Ja som ho začala užívať prvý deň menštruácie.

summersunny94
autor
21. máj 2021

@marianna_peskova to aj ja 😊

ertlovik18
24. máj 2021

@summersunny94 cim skor ho zacnes uzivat tym lepsie. Vobec to nie je dane ze vtedy alebo vtedy. Ked vies, ze sa snazite tak si hned nasad aspon ja som to tak urobila a malo to zmysel. Vitaminy su velmi podstatne a dobre je, ze tento doplnok obsahuje aj Metafolin, ze skor to telo ho vyuzije, spracuje ako je treba 🙂

summersunny94
autor
24. máj 2021

@ertlovik18 a keď píšeš že to malo zmysel tak znamená že ti pomohol? Akú dlhú dobu si ho brala pred tehotenstvom? 🙂

ertlovik18
24. máj 2021

@summersunny94 myslim, ze ano, lebo sa nam nedarilo, ale ked som si ho nasadila, tak necele tri mesiace a mala som na teste kolajnicky 🙂

summersunny94
autor
24. máj 2021

@ertlovik18 to super naozaj 🙂 a ak sa smiem spýtať, tak moc dlho ste sa predtým snažili?

ertlovik18
29. máj 2021

@summersunny94 predtym viacej ako pol roka a bala som sa, ze to bude trvat este dlhsie, no kupila som si tento doplnok a teda bola som happy, ked sa to podarilo 🙂 Ale tiez aj psychika to ako je clovek naladeny podla mna z casti ma na toto vplyv 😉

summersunny94
autor
29. máj 2021

@ertlovik18 super že ti takto pomohol ešte raz ďakujem ti za odpoveď. 🙂 Snáď pomôže aj mne

ertlovik18
29. máj 2021

@summersunny94 nemas vobec zaco 🙂 Mne velmi vhod padol a najma ked som pozerala a porovnavala zlozenie, tak mi aj najlepsie vychadzalo, ze obsahuje vela vitaminov a staci si dat jednu tabletku to ma oslovilo, ze v tej to vsetko mam. Drzim ti palce a posielam pozitivnu energiu 🙂

summersunny94
autor
29. máj 2021

@ertlovik18 presne to sa aj mne na Femibione páči že obsahuje všetko čo žena potrebuje mať 🙂 ďakujem krásne za pekne slová, si veľmi milá 🙂

pianina
29. máj 2021

@summersunny94 pri oboch tehotenstvách som brala do 12 tt. Kvôli vrodenými vývojovým chybám. Mám zdravé dve detičky 😍

summersunny94
autor
29. máj 2021

@pianina a začala si užívať keď si zistila, že si tehotná alebo keď ste sa začali snažiť o dieťatko? 😊

pianina
30. máj 2021

@summersunny94 pred otehotnením som brala Kys. Listovú z Jamiesonu až potom. keď som zistila,že som tehotná 🤩

ertlovik18
16. jún 2021

@summersunny94 aj preto som po nom siahla. Lebo inak si neviem predstavit, ze by som vsetky tie vitaminy akoze zvlast uzivala, ved to by uz co bolo 😀 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre