Esenciálne oleje pri problémy otehotnením

29. máj 2021

Ahojte, prave vcera mi prisli moje prve esencialne oleje. Nieco som si o nich citala a tak som sa rozhodla, ze vyskusam...mam problem otehotniet tak som zobrala salviu. Mozem ju dat aj do difuzera alebo len potierat?
Dalsie som si zobrala eucalyptus, citronova trava, pomaranc a skorica. To som vyslovene nesla, ze chcem riesit daky problem ale tieto vone sa mi pacia a ublizit neublizia.
Viete mi popripade poradit nieco na moj problem alebo napisete mi aspon co ste si vyliecili olejmi vy?

lenullla
29. máj 2021

Ahoj,ja pouzivam EO uz zopar rokov. K tvojmu problemu...je jasne,ze psychika robí veľmi vela. Zacala by som cvičiť hormonálnu jogu a z olejov by mozno pomohlo nieco,co upokoji a uvolni mysel - napriklad levandula, plus k salvii by som dala muškát (geranium). Tu skoricu mozes vyuzit do difuzera pred milovanim,je to afrodiziakum 😉
Salviu a muskat mozes aj do difuzera,ale i potierat..len to treba zriedit nosnym olejom.
Co sa tyka ucinkov a mojich skusenosti. No podarilo sa mi takmer uplne vyradit tabletky na bolesti hlavy,tiez lieky na travenie, bolesti,krce (mam HIT), pomaham si so spankom,stresom,PMS,akne, choroby zdolavame takmer bez liekov+rychlejsie sa zotavujeme a sme menej chori,coz je pre mna vykúpenie,kedze to bolo strasne s detmi.. nie je to všeliek,ale oleje su nam naozaj nápomocné.

maria898
29. máj 2021

Oleje su super, ja pouzivam doterra oleje. No ak plnujes tehotenstvo tak v tehu sa nemoze ani skorica ani eukalyptus vraj

petkasaurus
30. máj 2021

Viem, ze levandula a cajovnik niečo robia s estrogenom.. Teraz neviem, ci to je dobre, alebo nie.

maria898
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
15mimka55
14. jún 2022

@lenullla ahoj čo prosím ťa používaš na hit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre