Elastický priesvitný cervikálny hlien

23. sep 2024

Ahojte.
Ospravedlnujem sa za fotku ale keďže som nováčik sledovani cervikalneho hlienu (sledujem ho druhý mesiac)
Snažíme sa s mužom o bábätko. Mam nepravidelnu menštruáciu takze ovu neviem aky den cyklu nastane. Tento mesiac meriam BT. Meravala som aj pred prvým aj druhym tehu. Vcera som mala pozitivny digitalny ovulacny test a hlien bol mierne biely trochu vodnaty. Dnes mam takyto 👇 mam talyto hlien považovať za ovulacny? Ak áno za koľko dní prebehne ovulacia? Môže sa stat ze nemusí vôbec prebehnúť? Minulý cyklus som mala slabý cervikalny hlien tzv skoro žiadny takže som začala používať inofoloc + gynex kvapky. (Aj kvôli úpravu cyklu)

ailiba
23. sep 2024

Hlien vyzera ako ovulacny... Tak smelo do babatka.
Teraz sa treba snazit. Nemusite mat styk v okamihu ovulacie. Trosku sa uvolni. Snad sa zadari❤️

autor
23. sep 2024

@ailiba ďakujem krásne 🙏🙏 dúfam ze sa zadari keďže aj prvé 2 tehotenstva sme sa dlho snažili. Veľmi by sme sa potešili keby to vyšlo napríklad do pol roka 😊😊

ailiba
23. sep 2024

Rada❤️... No, uz mas 2 deticky, tak to urcite zvladnete👍

lussinka309
24. sep 2024

Mne začína takyto hlien 2 dni pred ovulaciou, samozrejme každá to má inak ale smelo do toho, ovulácia by mala byť čoskoro 😊

bessdonna
25. sep 2024

vyzera aj podla mna ako plodny hlien.ja som mala takyto 7,8,9 dc a 11bola ovulacia.10-11uz bol taky vlhky biely,trochu kremovy tak ja tomu nechapem.inak temu so. si otvorila k ranajkam tak sa rehocem 😂

autor
25. sep 2024

@bessdonna tak to sa ospravedlňujem ze som ti pokazila raňajky 😅😅 ale ďakujem za názor.😊 vcera som mala už len slabší elastický trosku biely. Dnes o 18 hod idem k lekarovi takze som zvedavá co mi povie keďže dnes som 57DC 🙈🙈🙈 vysadila som pred pár mesiacmi antikoncepciu takze cyklus mam ešte rozhádzani

bessdonna
25. sep 2024

v pohode,inak mne sa to nehnusi😂skoda ze som ten svoj neodfotila minule ten moj.bol velmi tahavy ale jak by som povedala taky hustejsi,ze bol problem ho roztrhnut tak som si nebola ista.pila som grepovy dzus,tak mozno z toho bol taky,lebo nezvykla som velmi mat.inak kludne mozes ovulovat po vysadeni.poznam babu,kt vysadila,skusili to a sup tehotenstvo.

autor
25. sep 2024

@bessdonna tiež poznám baby ktorým sa podarilo hneď po vysadeni. Len mne je už cudne ze som skoro 60DC a ovu nikde a ani menzes nikde. Tak som zvedavá co mi povie dnes lekár. Mne sa telo snažilo už veľa krát ovulovat keďže každý cca týždeň mam bolesti brucha a aj vodnaty vytok potom to prejde je ticho a po týždni znova. Teraz prvý krát som zaznamenala elastický hlien tak dúfam ze prejde ovu zatedy sa teploty držia nizie.

bessdonna
25. sep 2024

drzim palce,nech sa ti to da do poriadku,niekde su tie tabletky svinstvo do riti.

autor
25. sep 2024

@bessdonna ďakujem pekne 🙏😇😗

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre