Duphaston a menštruácia

stela91
11. sep 2012

Ahojte kočky 🙂 dnes soom saa Tu zaregistrovala..a chcelaa by soom opisat Mojů situaciu...
V Maji soom přestala braat antikoncepciu po 5 rokoch...odvteedy saa akozee snažíme o baby...prve mesiace soom hned utekala do lékárně kupit test...po tretom negativnom Maa to uzz přestalo bavit...isla somm na gyndu Lebo mrcha po vysadeni chodila vselijakoo...meskala mi 32 dni...dostala soom vyvolavacku mrcha dosla na treti den ..predpisal mi lieky duphaston ..vraj maam nefunkcne zlte teliesko...
Teraz soom dobrala prve balenie..mrcha došlá po troch dnoch od'poslednej tabletky...medzitym smě Mali asi patkrat nechraneny styk...aj den před menzesom...Teraz mam silnu mrchu...plodné dni si vyratat neviem..kedze je to plus minus meskanie...myslíte si ze je tam Šanca..ajj kedd mam nasadene tiee tabletky a problém so zltym telieskom????? Mam počkat na dalšiu mrchu alebo kedyy si najblizsie urobit test???mrchu mam 2 den z 5....dakujem vám za Kazdu radu a skusenost o ktoruu saa soo mnou podelite..🙂

ematko29
11. sep 2012

teraz tehotná niesi kedže máš 2den menzes,a ešťe k tomu silný.duphaston pomohol už vvelmi vela žien,takže môže pomoct aj tebe.test si urob ak ti bude meškať budúca menštruacia.ačo sa tyka plodnych dnoch ,trošku si tu pohladaj je tu kopec tém ohľadne ovulácie 😉 držím prsty aby sa zadarilo,

stela91
autor
11. sep 2012

@ematko29 dakujem velmi pěkně...už soom tu našla vela zaujimavych tem....aj to ze lubrikacny gel mooze brzdit spermie...co saa tu člověk nedozvie😀 ...no trosku soom dufala,ze kde je ta menstruacia hned po pohlavnom styku tak ze tam ta nadej bude..ale asi ne ..😒 ale tak nevadí..já to tragicky neberiem...antikoncepciu soom brala hlavně kvoli cystam...ktore vraj zmizli...Comu saa tesim...a vždy tvrdím co má prist pride...ano smě si s manzelom pockali na byt..auto ..tak si počkáme aj na to babo malinkee 🙂

ematko29
11. sep 2012

@stela91 určite sa dočkáte 🙂.ja som brala proveru pred 8mimi rokmi ,je to niečo ako duphaston len silnejšie.tehotenstvo sa nekonalo ,problém bol v ovulácii,nebola :(.ale pomohol nám klostilbegit ado roka sa nám narodila krásna dcérka 🙂 ateraz mám dcerky 2 🙂 ak by duphaston nepomohol lekár bude zisťovať dalej,ale myslím ,že by mal pomôcť ja som mala krámy raz za pol roka 😅

stela91
autor
11. sep 2012

ematko29 tak to je super.. 🙂 tesim saa s tebou 🙂 mne sestřička vravela ze vela zienn s tým má problém...moderna uponahlana doba antitabletky stres...vsetko toto to len zhoršuje...btw menzes raz za Pol roka je silná káva...tak ale si dokazom toho ze nic ne je nemožné 🙂 dakujem este raz..pěkný večer 🙂

riana12
12. sep 2012

@stela91 na zistenie, či ovulacia prebieha, je meranie BT... aby si zistila, ako to je u teba, stačí zmerať 2-3 cykly... za tu dobu by sa malo ukázať, či ovulacia prebieha a ak ano, tak v ktorý den cyklu... dá sa to aj pomocou ovu testov, ale je to finančne náročnejšie... teplomer ti stačí hocijaký, obyčajný za 5eur, ovulacne testy z lekarne (ktoré sa používajú obdobne ako tehotenske) stoja cca 8eur za 5ks, na eBayi zozenies v cene cca 40centov kus... ovulaciu zistí aj gynekológ, ale treba časté kontroly ultrazvukom...
osobne by som sa pustila do pátrania, či ovulacia prebieha, potom až riešila, ci mi duphaston zaberá... 🙂

stela91
autor
13. sep 2012

@riana12 dakujem ti krásně za radu..nechcem kupovat ovu testy...skusim ten teploměr...nechcem robit z toho vedu,aby manžel nepovedal,ze zase robim paniku...já osm vlastně chce La len vedieet Ci je moznee ze by soom Bola těhotná,...aj napriek menzesu a tabletkam...

tilde
27. feb 2014

Ahojte ak mozete poradte 🙂uzivam duphaston sedem mesiacov na nepr cyklus. V decembri som vsak jeden mesiac vynechala. Ide o to ze potom som ho opat zacala brat. Ms prisla po douuzivani ako obvykle do 4 dni. A teraz som 16 dc a uz treti den krvacam opat. Zo zaciatku len vytok ale zosilnelo. Zmiatlo ma to poriadne lebo som predsa v strede cuklu. A uzila som davku vcera ako obvykle mam tj 16dc. Mam ho uzivat nadalej alebo ho mam stopnut? Nerozhadze mi to opat cyklus? K lekarovi az o mesiac kedze zijem v Anglicku. A tu duphaston ani nepoznaju . Teho to asi nebude. Ak mozte pomozte. Velka vdaka. A brala som tri mesiace aj clostyl (clomid).. mohlo to rozhadzat cyklus? Mam dobrat toto nacate balenie?? 😕

janula2511
4. sep 2019

Prosím ako sa má brat duphaston?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre