Duch na odloženom teste

26. aug 2020

Prosim vas, chcela by som sa opytat, ci ste sa niekedy stretli s tym, ze sa duch objavil az po hodine od testovania? Mam 2 dni do menstruacie, test zo vcera, predvcera mam este odlozeny ( lepsie povedane, vyhrabany z kosa😆, na nich nie je absolutne nic). Na tom dnesnom som po viac ako hodine od testu nasla ducha. Preco sa ale zobrazil az po takej dlhej dobe? Na testoch je napisane, ze sa sa nema vysledok vyhodnocovat po viac ako 10min. Nestretli ste sa s tym niekedy? Nedalo mi to, urobila som si dnes znovu test. Najskor nic, potom po hodine zase slaby duch. Testujem sa kazetovym baby top testom. Dakujem vopred za vase skusenosti.

lia_nka
26. aug 2020

Mne napríklad vieš čo robili testy ? Ja som mala tiež úplne slabé 6 dni do ms a po hodine stmavli ale len niektoré 😂 takze možno zaznamenalo neskôr hcg lebo ho máš slabé 😇 držím palce 😘

veronikaszabova
26. aug 2020

Daj foto toho testu s Casperom

autor
26. aug 2020
veronikaszabova
26. aug 2020

To je kanalik, nie duch

autor
26. aug 2020

@veronikaszabova moze byt, ale preco sa kanalik ukazal iba na tych 2 z dnesneho dna? Na ostatych (za snazenie sa bohuzial dost otestovanych touto znackou) sa to este nestalo.

veronikaszabova
26. aug 2020

Nemusi ti to ukazat na kazdom

thoughtfulweirdo
26. aug 2020

Ja som mala takýto a ešte slabší "kanálik" tiež, až po týždňovom meškaní sa lepšie vyfarbil 🙂 takže možno ozaj kanálik, ale možno nie, to uvidíš, či ti bude menzes meškať, potom zopakuj

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
26. aug 2020

Ja tam nevidím nič 🙈 ale ja som mala tiež na jednom teste slabú druhu čiarku, no neviem za aký čas, len som ho nevyhodila, zabudla v kúpeľni a keď som išla vyhodiť, pozerám a tam druhá čiarka.
Potom o dva dni už boli silné obe v limite. ☺️

pmoricova
26. aug 2020

Mne sa to stalo

pmoricova
26. aug 2020

Pri pri prvom tehu po.5 min nič a keď som.sa vrátila po pol hodine bola tam slabulinka ciarka. Prvý syn.....druhé teho dva dni pred ciarka ako na tvojom.teste tri dni pred dcera

jarkam721
27. aug 2020

Ja osobne nemám dobre skúsenosti s touto značkou tehotenských testov. Na tvojom mieste by som skúsila o dva dni opäť test ale kúpila by som inú značku. Mne baby top test akosi zvláštne duchuju ( do tieňa ci machule a aj to mimo písmenká T)

nicky90
27. sep 2020

Baby, čo myslíte?

nicky90
27. sep 2020

Som 12.deň po KET

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre