Druhá slabá čiarka na ovulačnom teste na 18. deň cyklu

milagrosss20
22. apr 2014

Ahojte mam dnes 18 dc a robila som si ovu test ze co ci mam ovulacie...a vysla mi druha slaba ciarka ale je ju vidiet..znamena to ze mam plodne dni???alebo uz mam po plodnych? Uz som blazon z toho...

cammille
22. apr 2014

@milagrosss20 ovulacny test je pozitivny len vtedy, ak su obe ciarky rovnako silne, prip. ak je testovacia silnejsia ako kontrolna...ak je ta testovacia len slaba, to znamena, ze test je negativny a ovulacia najblizsich cca 24-48 hodin neprebehne...bud mas uz po alebo bude neskor 🙂

milagrosss20
autor
22. apr 2014

@cammille aa cizw robit robit este zajtra test...a je jedno kedy sa robi?

milacik3
22. apr 2014

ja mam taky isty problem skusala som 12 a 13 dc a su slabe ciarky...potom som skusila 15 dc a je tam este slabsia ako predosle dni. Robila som to prvykrat a som z toho jelen...vobec tomu nechapem preco je slabsia tak asi ani nebude ovulacia neviem ci mam este testovat...ako vajecnik ma niekedy picha ale nic viac

cammille
22. apr 2014

@milagrosss20 myslim ze bude stacit aj pozajtra, ja som vzdy robila kazdy druhy den a nikdy som neprepasla 🙂 a nemal by sa robit z ranneho mocu, inak je v podstate jedno kedy ho spravis 🙂
@milacik3 mozno ovulaciu mavas neskor, skus pozajtra 🙂

lauritka
22. apr 2014

a hlienik nejaky nepozorujes ?

milagrosss20
autor
22. apr 2014

@lauritka lauri ja mam problem so streptokokom tak mam priesvitny a v tom je vytok zlty takze neviem rozoznat ☹

milagrosss20
autor
22. apr 2014

@cammille aaaa ja som cela ranny moc dat chii dobre hovoris...chiii

lauritka
22. apr 2014

@milagrosss20 aha.. a BT nemerias ?

milota164
22. apr 2014

skus si spravit este jeden o den dva a uvidis

milagrosss20
autor
23. apr 2014

@lauritka nie ja ani nemeram..nemam kedy...ja som chcela vediet ci mam vobec ovulaciu..lebo pred prvym tehu som s tym mala problem...

milacik3
23. apr 2014

@lauritka nevies prosim ta ci moze sa stat ze test bude negativny ale ovulka prebehne? na 12 a 13 dc som mala slabucke ciarky na 15 dc som uz skoro nemala ale vajecnik ma stale boli ako by este mala prist...ani neviem aku citlivost maju testy je to rapidclear a nie je to tam pisane. Zalezi na tom aka je citlivost? dakujem

lauritka
23. apr 2014

@milagrosss20 hmm tak potom len testikovat.. 😔 lebo ked ani hlienk ani teplota, mozes sa drzat jedien toho.

lauritka
23. apr 2014

@milacik3 ahoj, no test by to mal zychatit.. kazdy.. nemusis sice uplny vrchol vychytit, ale aspon skoro rovnake by mali byt.. ano zalezi aj od citlivosti,,,,s rapiclear zial nemam skusenosti, ja pouzivam len tie one step, co mama v albume s tymi nie je problem.

milacik3
23. apr 2014

@lauritka no kedze som si 1x kupovala tak som nevedela ze zalezi aj na znacke (citlivosti testov) no este mi zostali 2 testy :/ tak dnes som 16 dc tak skusim testovat az zajtra

lauritka
23. apr 2014

@milacik3 tak nabuduce si kup osvedcene odomna ;)

milacik3
23. apr 2014

@lauritka nedalo sa mi to ani len odfotit.....strasne su slabucke tie ciarky najviac je vidno 13 dc, a na 15 a 16 dc nemam skoro ziadnu ciarku a tak ma boli vajecnik som myslela ze dnes budem mat tak ja sa tomu vobec nevyznam.... Testovala som na vecera nepila som 3 hodky.

lauritka
23. apr 2014

@milacik3 tak testuj dalej, este moze prits, bolesti byvaju skor pred ovulaciou..

milacik3
23. apr 2014

@lauritka a tie testy co si spominala kde kupujes...najdem ich v lekrani? na nete som videla len to spotovne je drahe

lauritka
23. apr 2014

@milacik3 mozes u mna objednat. mam v ponuke, napis mi IP ;)

milagrosss20
autor
23. apr 2014

@milacik3 moze ist o anulovacny cyklus tento tyzden...alebo mas prechladene vajicko...

milagrosss20
autor
23. apr 2014

@lauritka no dnes som si nerobila test..ale bolesti nemam ziadne..teda zatial..este mozem teraz vecer urobit test?

lauritka
23. apr 2014

@milagrosss20 mozes aj teraz

milagrosss20
autor
23. apr 2014

@lauritka no je silnejsia sa mi zda ako vcera..a skor sa ukazala..zeby teraz az bude ovulka?

lauritka
23. apr 2014

@milagrosss20 nooo.. tak mozno ;) skus zse zajtra 🙂

milagrosss20
autor
24. apr 2014

@lauritka ano skusim len sa mi nece verit ze tak neskoro mam ovulaciu 😀

lauritka
24. apr 2014

@milagrosss20 jj, to verim 😀 mne to zas ide rychlo, mam pocit, ze furt mam mrcu . aha.aaha 😀

milagrosss20
autor
24. apr 2014

@lauritka vsak to ze je to neako divne..hmmm ale zaklad je ze teraz ju mam 😀 teda dufam ked mi vysli ciarky... 😀 a vy este mimi eeee???

milagrosss20
autor
24. apr 2014

@lauritka teraz mi nic nevyslo na teste 😀 to cooo...tak divne sa zalial a to bolo vsetko,,jedna ciarka...

lauritka
24. apr 2014

@milagrosss20 cozee ?? no tak enchapem ani ja 🙂

no my skusame, ale bocian je lenivy jak voš 😀 lieta kade tade a na nas kasle.

milagrosss20
autor
24. apr 2014

@lauritka vsak to ze si pamatam uz viac ako rok vsak? Noo taky mi vysiel cssss.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre