Domáce otehotnenie striekačkou

petronela01
18. aug 2022

Ahojte,máte niektorá skúsenosť s otehotnenim cez injekciu striekacku doma keď sa do nej predtym naberu spermie? Je možné takto podla vás otehotnieť?

martul
18. aug 2022

@petronela01 všetky iné možnosti otehotnenia okrem tejto blbosti si už vyčerpala?

verora
18. aug 2022

@petronela01 🤦‍♀️

liloastitch
18. aug 2022

No ono ak to nejde prirodzene, a umelé oplodnenie tiež nevyšlo, takto to jednoduchšie nebude.

mirkava
18. aug 2022

@petronela01 rozmýšľam ako dlho by spermie v tej striekačke vydržali životaschopné

kacena4
18. aug 2022

rozmyslaj... ci sa spravi do teba alebo do striekacky a nasledne sup do teba.... je to to iste (nie nie je sex je prirodeny)

janai1
18. aug 2022

@petronela01 no viem, že lezbicke páry to tak robia... Aj par zlatokopiek 😅
Ale ak sa Vám nedarí otehotnieť tak toto je úplne zbytočné skúšať

danica2711
18. aug 2022

@petronela01 počítam, že chlap ani netuší, čo sa naňho chystá?

elis248
18. aug 2022

@danica2711 možno chlap chodí na 1-2 mesiace do zahraničia zarábať a akurát cez plodné dni nie je doma? Lebo inak si to neviem vysvetliť, ale či to funguje... 🤷

liloastitch
18. aug 2022

@elis248 existujú muži, ktorí počas styku nevedia vyvrcholiť, preto niektoré páry skúšajú toto. Keby muž odchádzal a ona kdesi skladovala spermie do plodných dní tak je to naozaj nereálne. Spermie na vzduchu prežijú veľmi krátko, ak prežijú.

viestta
18. aug 2022

@elis248 no ale spermie v striekačke neprežiju, dlhšie ako chvíľu. Preto sa z spermabankách zmrazuju v tekutom dušičku. Ale áno, intrauretarna inseminacia IUI sa robí na rovnakom princípe, bud s čerstvými alebo zmrazenymi spermia i.

elis248
18. aug 2022

liloastich, viestta dievčatá, len som nahlas uvažovala. S tým 1-2mesiacmi som to dosť prehnala😃

petricka22
18. aug 2022

@petronela01 tato tema tu bola nedavno, nezakladala si ju ty?
Ano, da sa to a robi sa to tak, akurat najst na to vhodneho darcu bude asi problem 😅

jonki
18. aug 2022

Dovolila by som si poukazat na rozdiel medzi IUI a tymto domacim striekackovym pokusom… IUI sa vola intrauterinna preto sa ejakulátu zavádza intrauterinne ( uterus je maternica/nie pošva). A teda toto celkom striekackou si predstavit neviem.

A aky je dovod pre tento napad? Lebo pri styku pomaha posunu ejakulátu aj orgazmus-co pri tomto pokuse neviem ako chcete zladit

olusik112
18. aug 2022

Alebo žeby si chlap daval pozor dava si kondom a autorka sa teda rozhodla oplodnit bez neho? Hmmm.... Však nam napiš dovody... A ano da sa to.

liloastitch
18. aug 2022

@olusik112 to už mu skôr mohla ten kondóm poškodiť.

olusik112
18. aug 2022

@liloastitch to už možno vyskušala ale takou malou dierkou po ihle malo semena prejde teda si namyslela že to inak skusi

jaskolka
18. aug 2022

Áno, je to možné, ale samozrejme treba to použiť "hneď". Spermie hynú veľmi rýchlo mimo vaginálneho prostredia, čiže v striekacke dlho neprežiju.

jaskolka
18. aug 2022

@olusik112 len premýšľam, že ak to je taky dôvod, ako donúti ho ejakulovat do striekačky? 🤔🤔

petricka22
18. aug 2022

@jaskolka
@olusik112 robia to napr.zeny, ktore su v poriadku, ale maju neplodnych partnerov. Aby nemuseli platit inseminaciu/ivf s darcovskymi speriami. Takto poprosia nejakeho kamarata o vzorku a maju to zadarmo. Len si neviem predstavit, ktory normalny muz by to bol ochotny urobit a vediet, ze ich znami im vychovavaju dieta…

petronela01
autor
18. aug 2022

@petricka22 odpovedám na všetky komentáre takto v jednom lebo som tu nova a netuším ako všetkým odpovedať. Nie neprepichujem špendlíkom kondómy ani nic podobne. Nasla som túto možnosti otehotnenia na nete. Tak za to sa pýtam. Za normálne odpovede ďakujem.

bessie12
18. aug 2022

@petronela01 a co takto skusit otehotniet normalne a nie nejakou striekackou ?

lienka.7
18. aug 2022

@petronela01 a nie je lepšie, jednoduchšie a aj.prijemnejsie, ked sa urobí hned do teba ako mimo a ty to potom nejako vstrekujes do seba?

petronela01
autor
18. aug 2022

@lienka.7 Pravdaže je to príjemnejšie ale keď nevydrží toľko tak som myslela,ze sú aj iné postupy

jaskolka
18. aug 2022

@petricka22 to áno, aj napríklad lesbické páry tak to robia, alebo ženy, ktoré jednoducho chcú dieťa, ale vzťah nie.
Moja otázka bola skôr k tomu , že ak to dotyčná chce urobiť "poza chrbát" partnera, lebo on nechce dieťa, tak ako by ho donútila urobiť sa do tej skúmavky?

stanulienkat
18. aug 2022

@jaskolka ved sa neurobi do skumavky.🙄 Slecna vyskrabka z kondomu.

lienka.7
18. aug 2022

@petronela01 co nevydrzi?

jaskolka
18. aug 2022

@petronela01 akože spermie že nevydržia? Ci partner?

jaskolka
18. aug 2022

@stanulienkat tak to už hádam nie... 🙈🙈🙈

petricka22
18. aug 2022

@jaskolka nevieme, aky pripad je autorka a ci partnera ma…

stanulienkat
18. aug 2022

@jaskolka verim tomu🤣😁

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre