Devät utorkov sv. Marty (túžba po dieťati)

24. okt 2022

Ahojte aj ked som veriaca niesom prave s tych ktori sa modlia vecer pred spanim a chodi do kostola komunikujem s bohom skor vlastnym sposobom ale k vecy.. chcela by som zacat s modlitbou dävat utorkov sv.Marty mozno to tu niekto pozna nebudem sa pytat ci to Funguje alebo nie mozno mi to pomoze psychicky a doda silu do Boja Nakolko sa uz dlho snazime o babo a nejde to obcas mavam tie svoje dni sebalutosti preco ja preco to nejde kamosky kocikuju ja nic a podobne su aj tie lepsie dni kedy myslim pozitivne ale je jich co raz menej preto aj tato modlitba ak nepomoze tak nic tym nepokazim 😀
Otazka ale znie asi blba ale snad ma neukamenujete ze som fakt blba 😀 na konci modlitby pise 9x Marta, pros za nas! To mam vyslovit tuto vetu 9x alebo sa modlit 9x otce nas a dalsie modlitby ? 🤔🫣 a uz ked sme pri tejto teme budem rada ak vas to zaujalo ci ste skusali nazory a podobne 🙂

greta2017
24. okt 2022

Ahoj, tuto modlidbu konkretne nepoznam ale na margo tych lutostivych chvil...mne raz ked som bola veeelmi chora v nemocnici jeden knaz dal modlit sa modlidbu odovzdanosti. Vygoogli si ju. Mne nenormalne pomohla. Odvtedy nemam absolutne tie lutostive az depresivne stavy ktore ma nenormalne nicili psychicky...a podla mna sa da aplikovat aj v tejto tuzbe po babatku ktora je zatial nenaplnena, kedze mas toho plnu mysel. Drzim palce aby sa vam co najskor zadarilo🍀❤️
A tuto si myslim ze len ta cast sv Marta pros za nas sa ma 9x zopakovat. Ostatne len 1x

arcanne2
24. okt 2022

Na konci Otčenáš+zdravas+sláva a za tým 9x to zvolanie.Inak ja som sa ju začala modliť keď som začala krvácať pri prvom tehotenstve (to nedopadlo dobre) a kým som dokončila tých 9utorkov, bola som znovu tehotná. Už bolo všetko ok ♥️

melany4
24. okt 2022

Áno zaujalo ma to...počula som o tejto modlitbe,ale ešte som sa ju nemodlila.😊
Tiež sa modlíme teraz deviatnik s sv.Judovi Tadeasovi...nedarí sa nám otehotnieť treti rok.🤕

srnka90
24. okt 2022

@greta2017 Práve som si našla tú modlitbu odovzdanosti.
Je nádherná, vďaka! 🤍

skumavka
24. okt 2022

Tuto konkrétnu modlitbu nepoznám, ale veľmi som túžila po 4.dietati. Zacala som sa na tento úmysel modliť Korunku Bozieho milosrdenstva, plus zapojila som sa do ruzencovej ruže s týmto umyslom ( jeden mesiac som sa za to modlila ja, potom ďalší členovia ruzencovej rúže-kazdy sa tak vystriedal a modlil sa jeden mesiac za 1 umysel). 7 mesiacov sme sa modlili a nič sa nedialo. Ked som sa uz zmierovala s tým, ze asi to Boh uz s nami nema v pláne-aj skrz moj vek-, tak som na ôsmy mesiac modlitieb ostala tehotná. Tehotenstvo krasne, bezproblémové, porod rovnako, 3 týždne po pôrode som oslávila 41 rokov ❤ Denne Mu ďakujem.

autor
24. okt 2022

Joj kocky tak rada pocujem ze viera a modlitba vazne funguje je to zazrak
Kamoska mi vzdy ked sa stretneme hovori boh chce trpezlivost boh chce aby si mu verila
A ja som nikdy nechapala ako to Mysli ako som uz spominala aj ked som veriaca nejako som neriesila ohladom tehotenstva snahy o babo boha vieru jasne vzdy ho clovek poprosi ked som absolvovala umele oplodnenie ci planovany styk vzdy som ho prosila nech mi to splni vzdy ked mam tie moje zle dni depky ho prosim nech uz takto netrpim nech to takto neboli nech ma to moje nenaplnene prianie tak netazi ale nemodlila som sa
Ale posledna navsteva mojej kamosky mi trosku otvorila oci… ked mi povedala ze skusila si Umele skusila si hormony lieky menila si lekarov a nic z toho nebolo zadarmo preco neskusi verit bohu ved on neziada peniaze len to skus a mysli to uprimne jedine co chce je trpezlivost a viera…
A ja som nevedela co povedat ma pravdu… nemusi to vyjst ale mozno mi to pomoze psychicky a to velmi potrebujem velmi

autor
24. okt 2022

Inac kocky ci uz tuto alebo Inu modlitbu ktoru ste sa modlili bolo to pri sviecke ako je tam Napisane? Ci normalne vecer pred spanim ?

greta2017
25. okt 2022

Vecer alebo hocikedy pocas dna. Pri vrucnej modlidbe sviecku nepotrebuješ (moj nazor len) 😉

zuzinabila
25. okt 2022

Len modlitba a viera nefunguju ako automat na cukriky.je xy aj veriacich ludi,ktori maju napr.chore dieta a modlia sa za jeho uzdravenie a dieta umrie.zazrak je skor vynimocny dar,nie na pockanie...modlitbou sa ma pretvarat tvoje srdce (to ze sa nieco 9 krat opakuje nie je mantra,ani zaklinadlo,ale sposob aby sa ti to vrylo viac do srdca aj rozumu).takze aj tento deviatnik je o nastaveni srdca,nie o nakupe dietata cez modlitbu.

melany4
25. okt 2022

My sa modlíme už dlho a aj iní za nás, a stále si nesieme ten kríž bezdetnosti ,ale je to presne tak ako sa tu písalo,že modlíme sa aj preto lebo skrz modlitbu nám Boh dá silu a pokoj v duši, aby sme vedeli tento kríž niesť a našu situáciu zvládať s jeho pomocou a zároveň keď sa modlis posilňujes tak svoju vieru a Dôveru v Božiu pomoc.
A už keď všetko ľudské zlyhá, tak Bohu aj tak nič nie je nemožné a on naše modlitby vypočuje,len nie vždy tak ako si my predstavujeme,ale on vie co je pre nás najlepšie a kedy je ten správny čas.❤️

melany4
25. okt 2022

@skumavka pekne svedectvo, ale osem mesiacov nie je dlhá doba...každé dieťa je veľký zázrak to áno.
Ja som tiež v ruži a aj korunku sa modlím a aj tak ani po rokoch nemáme ani jedno bábätko a sme mladi. A takých žien je veľmi veľa co aj poznám tu z MK.❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre