Dá sa zistiť pohlavie pred 12. týždňom?

10. mar 2024

Ahojte dá sa niekde zistiť pohlavie skôr ako v 12tt?

veronikaszabova
10. mar 2024

Nie. Skrz selektovania pohlavia - ak by si sla na potrat len preto, ze cakas urcite pohlavie.

jablkovastrudla
10. mar 2024

Tiez viem ze nie, my sme vedeli pohlavie z krvi ale vysledok by poslali bez toho aby sme vedeli pohlavie, to by poslali az po 12 tyzdni. Presne preto ako hore pise
@veronikaszabova

katyrose
10. mar 2024

Dá sa od 10.tt z krvi.

xsimonkax
10. mar 2024

@veronikaszabova to som ani netušila, že kvôli takému dôvodu. Zas som o niečo múdrejšia 😁

zuzanka.zuzu
10. mar 2024

samozrejme že sa to dá v podstate už od počatia, v CAR aj kvôli genetickým chorobám vedia hneď, ale pred 12tt by ti to nemal (nesmie) nikto prezradiť ak to nie je zo závažného zdravotného hľadiska napr.ze nejaké pohlavie je nositeľom závažnej choroby

saxana000
10. mar 2024

Da ale ti ho nikto nepovie.ani suktomny labak.ak by aj boli dorucene vysledky k lekarovi pred ukoncenym 12tt nesmie ti ich oznamit.. je to prevencia voci potratom z dovodu vyberania preferovaneho pohlavia

panonia
10. mar 2024

Dá sa z krvi, na genetike, ja som vedela v 10 týždni.

kiki68
10. mar 2024

Da da, vedela som v 12tt, ale nie ukoncenom z nifty, ale pod podpisovala som, ze nepojdem skrz to na prerusenie. Ale tak toto by ma ani nenapadlo popravde

s_o_n_i_k_e
10. mar 2024

Asi to nie je dostupné asi u každého gynekológa, ako tak čítam, ale môj napríklad má normálne reklamu na zistenie pohlavia od 10tt: určenie pohlavia - krvný test z krvi tehotnej ženy. Patrí medzi najjednoduchšie a najbezpečnejšie testy na určenie pohlavia a má až 99 % úspešnosť. Je veľmi vhodný hlavne pre nedočkavých rodičov, keďže sa môže používať už od 10. týždňa tehotenstva.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre