Dá sa otehotnieť na piaty deň menštruácie?

16. dec 2021

Ahojte trochu blbá otázka ale prosím normálne odpovede nepýtaj sa či som tehotná nejste veštice len sa chcem spýtať či sa dá otehotnieť na 5 deň menštruácie ? Nakoľko priateľ sa do mňa urobil tak či je to možné keď nemám v tom čase ovuláciu
Ďakujem za odpoveď

anjelicek26
16. dec 2021

Spermie preziju vo vhodnom prostredi aj 5 dni, existuje aj spontanna ovulacia (to pisem preto, lebo sme syna spravili dva dni pred menstruaciou - 27.den s 29 dnoveho cyklu, ked som muzovi suverenne povedala, ze pozor davat nemusi, ze ma uz boli brucho a mrcha na ceste...) Sanca je malicka, ale proste je... ak neplanujete babo, radsej ist po tabletku po.

lilly2303
16. dec 2021

Áno dá ja som pri prvom otehotnela počas menštruácie na 100% ( manžel vtedy robil vonku a chodil domov po mesiaci na týždeň a prišiel presne vtedy keď som dostala menštruáciu a odchádzal presne keď končila). Čiže áno dá 😁

emalka
16. dec 2021

Ak este krvacas tak je tam naozaj veeeeeeeeelmi mala pravdepodobnost ze by si otehotnela, spermie nemaju vhodne podmienky na to aby sa dostali do vajcovodu a tam pockali. Cim slabsia menstruacia, tym vacsia sanca ze sa najdu nejake odolne spermie ktore tu cestu zvladnu.

mimi16
16. dec 2021

Ak ovulácia nastane skôr tak určite áno. U mňa druhé tehotenstvo na 6DC.

lucia147852
16. dec 2021

Záleží aký máš cyklus, plus sú ešte rôzne výkyvy a abnormality. Šanca je mala, ale nemozne to nie je

maria898
16. dec 2021

Ja som raz mala ovulaciu na 5 den cyklu. Viem to podla boleti a dva tyzdne na to prisiel dalsi menzes

kundiboo
20. dec 2021

@anjelicek26 a tu MS si aj potom dostala ? 😊 diky za odpoveď

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre