Dá sa otehotnieť, keď si do vagíny dám spermie?

nadaa1
25. júl 2022

Ahojky fakt potrebujem pomôcť už som hľadala aj na nete všade píšu niečo iné tak neviem mala som sex môj partner spravyl sa mi na brucho utrela som sa a na prste mi ostalo trocha spermie nie veľa dala som si to nechtiac do vagíny iba na povrch nie úpne hlboko a hneď som sa šla umyť zaviedla som si tu spermiu asi 1 až 2 min potom je možné že už tie spermie neboli aktívne? Podľa mňa to funguje tak že sa chlap musí spravyť do ženy a to vystriekne až hore do krčky maternice a tak nie že sa semeno dotkne vagíny a som tehotná či ako ďakujem za odpoveď

jaskolka
25. júl 2022

Nie, nemôžeš takto otehotnieť.

maialeo
25. júl 2022

😀 😀 😀 Nerozmnožuj sa.

kkovacovak
25. júl 2022

@nadaa1 zase? Veď už si tu písala včera. Proste nie nemôžeš 🤦‍♀️ Koľko ľudí ti to musí ešte napísať?

domka222
25. júl 2022

Hlavne by sa musel spraviť, nie spravYť🥴

viestta
25. júl 2022

Nie len ze máš medzery v biogii, ale aj tak trošku zle rozmýšľaš. Ak chlap deti nechce, tak takýmito praktikami z neho nespravíš milujúceho otca a partnera. Si si istá, že toto chceš?

nadaa1
autor
25. júl 2022

@viestta ja deti už mám ja nechcem už bola to nehoda nevšimla som si že na peste mám spermie nebolo toho veľa dala som si ich tam dole nechtiac a moja otázka je či sa dá s toho otehotnieť?

dada0902
25. júl 2022

Zatukaj si na čelo 🤣

liljana
25. júl 2022

Kazda spermia ma tlacitko, ktorou sa deaktivuje. Ak ich stihnes vsetky deaktivovat, si v pohode. 🙂

deti95060810
25. júl 2022

včera si mala málo odpovedí? či len neboli podľa tvojho gusta?
nabudúce pozor, čo keď si prst s jeho semenom strčíš do ucha...😝

dadis
25. júl 2022

@nadaa1 Ak nechcete deti, tak prerusovana suloz nie je najvhodnejsi sposob, ako sa pred otehotnenim chranit. Tiez sme na nej fungovali, ale boli sme pripraveni sa o dielo nahody postarat..vies kolko deti beha po svete a pritom si ich rodicia davali pozor?

jjanulienka
25. júl 2022

A tie deti si splodila rovnakým spôsobom?😅😅😅

uskrnica
25. júl 2022

Nechapem niektore taketo otazky, lebo podla nich sa da usudit, ze nevies zakladne veci. No upokojim ta, otehotniet nemozes. No nabuduce, si rozhodne dajte vacsi pozor

viestta
25. júl 2022

@nadaa1 keď deti nechceš, používaj spolaivejsiu antikoncepciu. A náhodou si si tam supla prstek... 🤔

nadaa1
autor
25. júl 2022

@viestta ale a toho nemôžem otehotnieť nie ?

veronikaszabova
25. júl 2022

@viestta tiez nechapem 😂😂 ako sa da ta jedna konkretna spermia nechtiac zaviest dnu 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
@nadaa1 dufam, ze tuto diskusiu myslis ako JOKE na dnesny den... 😂😂😂

mariaveronikag
25. júl 2022

@nadaa1 nie, všetky Ti píšu, že z toho otehotnieť nemôžeš...ale teda, nevieme, ako to bolo s tými spermiami na bruchu, ani čo bolo predtým, či išlo o prerušovanú súlož atď...

yoo_saerom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mpg
25. júl 2022

@nadaa1 Ako som počula prerušová súlož, nie je celkom na 100% spoľahlivá, tam nejde o to, či sa preniesla spermia na ruke náhodou, ale môžu sa nejaké spermie dostať na správne miesto ešte predtým, ako sa muž urobí.

casavina
25. júl 2022

🤦🤦🤦🤦
@nadaa1

dadis
25. júl 2022

@viestta Presne, tiez sa mi nezda, ze az potom, ako si vsunie do vaginy prst s ejakulatom, tak sa po chvili uvedomim....jeeeeezis, vsak ja som sa predtym vrtala v ejakulate 🤦‍♀️.... jasne, nech hovori komu chce...

kkovacovak
25. júl 2022

@nadaa1 NIE NEMÔŽEŠ už to pochop konečne

sparkling
25. júl 2022

Menej takychto tem a trollov by tu bolo, keby im nikto neodpovedal. Však nikto na svete nemôže byť takto udretý na hlavu, aby to bola realita. Toto fakt nemôže byť pravda.

malinovka333
25. júl 2022

To sa da ako nechtiac tam dat?

majka1231990
25. júl 2022

@nadaa1 podľa posledných výskumov amerických vedcov,je možné aj takto otehotnieť,ALE LEN V TOM PRÍPADE,ak vkladané spermie mali červené trenírky s bielymi bodkami,mali vygelované vlasy a boli vložené pod uhlom 147 stupňov, fúkal SZ vietor rýchlosťou 16km/h,napršalo a bolo ružové blato a pri tom celom jednorožce prdeli dúhu.. 🤦🏻‍♀️🙈🙈🤣🤣🤣

banderaska29
25. júl 2022

joj moja ja nevjem uš, som aj zabudla rosprávať spysovne pri tomto tvojom príspevku

miskamicha
25. júl 2022

@nadaa1 🤔 hm vela zien neotehotnie ani ked partner ejakuluje tam kde má. Nie to uz takto... SpravYl sa asi tvrdo...takze fajn

veronikaszabova
25. júl 2022

@sparkling hmmm... Len ona troll nie je. 😂 Ma tu par aj normalnych diskusii

lucijalucy
25. júl 2022

,,Zaviedla som si tú spermiu.." Zeeeeeemreeeeeeeeem 🤣🤣🤣

sparkling
25. júl 2022

@veronikaszabova sa mi nechce verit 🙈 idem si precitat

sara07
25. júl 2022

ja nepochopím ako sa môže dospelá žena až tak znížit a zhodiť sa, totálne zhovädiť sa
zvládaš si nájst určité informácie na intetnete, však nie sme ako za komančov , ja neviem my sme teda mali inak lustrované informácie , kolkokrát len knižnica potajmky v kute ale nikdy sme nemali takéto stupidné otázky medzi sebou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre