Cysta na vaječníku - prírodné doplnky

janulla123
23. apr 2021

Ahojte presne mesiac po kyrete som skončila na pohotovosti s príšernými bolesťami. Mám cystu vyplnenú krvou . Predpisali mi Milgamu. Doteraz som pila alchemilku.
Máte skúsenosti s niejakymi prírodnými doplnkami výživy proti cystám? Alebo ako sa jej čím skôr zbaviť? Ďakujem 😥

oliviabb
23. apr 2021

@janulla123 mne ked ju teraz zistili, mala 5,8. Hned mi kazala nasadit milgammu 4x denne. Po tyzdni uz mala 3cm, ze sa vstrebava. Beriem len to, bolesti mam este sem tam

janulla123
autor
23. apr 2021

@oliviabb ja mam 4,5 a Milgamu mam iba 2 krát denne. Máš cystu vodovu alebo krvnú?

oliviabb
23. apr 2021

@janulla123 vies, ze neviem😄. Nepovedala a mne sa nenapadlo opytat, lebo popri sme riesili ine zdravotne veci

janulla123
autor
23. apr 2021

@oliviabb ja len preto lebo tie vodné praskajú. Mne povedala ze to nieje vodna a môže sa jedine vstrebať 😟 výpisala mi aj papiere do nemocnice a pri bolestiach ísť už rovno tam.... Tak preto panikárim a hľadám pomoc ešte aj prostredníctvom bylín čajov doplnkov :(

oliviabb
23. apr 2021

@janulla123 tak potom mam taku istu. Tiez pri prvom raze mi dala instrukcie ak budu silne bolesti smer nemocnica. No ako som zacala brat milgammu je to ovela lepsie, bolesti su uz nepatrne. Asi vedela preco mi ju kaze brat 4x denne. Zacala som to brat pred 2 tyzdnami

30kvietok30
23. apr 2021

@janulla123 ahoj, ja som mala v januári vodovu cystu 6,5 cm. Dr mi poradila užívať B vitamín a pupalku alebo pupalkovy olej, vraj veľmi pomáha pri vstrebávaní. O par dní som prišla s tým, ze mi majú cystu odsavat ak stále bude taka veľká, a namiesto toho sa začala cysta krasne vstrebávat. O ďalšie dva týždne už tam nebola.

janulla123
autor
23. apr 2021

@oliviabb aj ja mam Milgamu dúfam ze pomôže

janulla123
autor
23. apr 2021

@30kvietok30 ahoj ďakujem krásne skúsim ten olej kúpiť. Lekárka mi dala Milgamu to sú vitamíny skupiny B

pinaofina
23. apr 2021

Ahoj, mne dal agnucaston (vitex jahnaci) ked mi nasiel cystu. Mne to asi pomohlo.

oriesok32
23. apr 2021

@janulla123 vyskúšaj Gynex

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre