Cysta na vaječníku a snaha o bábo

12. máj 2023

Ahojte, mám cystu na lavom vajecniku. Myslite že to môže byt dôvod, prečo nemozem otehotnieť?

ivula0807
12. máj 2023

Ak je to endometricka cysta tak áno, môže to byť dôvod...ale aj nemusí. Ja som mala endometricku cystu o veľkosti cca 3 CM a otehotnela som.

autor
12. máj 2023

@ivula0807 ja mám dermoidnu cystu.

zuzanaete
12. máj 2023

Mala som dermoidnu cystu a nebol problem s otehotnenim. Bola odstranena po druhom porode.

autor
12. máj 2023

@zuzanaete 🤍 skúšam len tretí cyklus, tak Snad sa zadarí😊

domka222
12. máj 2023

Aj ja som mala endo cystu a otehotnela som

domkakvet
12. máj 2023

Ano moze to byt dovod, ale este skusaj.

mojeprvebabatko
12. máj 2023

@zuzanaete ahoj mne to dnes zistil lekár. A tvrdil mi,že by mi to malo odísť s menštruáciou.mas s tým nejakú skúsenosť?

mojeprvebabatko
12. máj 2023

@zuzanaete síce ja mam hemoragicku

zuzanaete
12. máj 2023

@mojeprvebabatko Su rozne druhy cyst a kazda sa sprava inac a inac sa riesi. Dermaidna, co som mala ja a ma aj autorka, tak ta sa riesi jedine operacne. S ostatnymi nemam skusenosti.

vela02
12. máj 2023

Baby nevyznám sa v cystach, ani mi dr nepovedala akú mám, ale nasadila mi Norethisteron že by sa mala vysušiť. Ktorá kategória by to mohla byt prosim? 😄

monikaskorikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krysten
6. jún 2023

Ja som mala 2 cisty na vaječníkoch a mohla som otehotnieť aj tak priechodné obidva vaječníky 💗 tu záleží natom ci ty ta cysta bráni priechodnosť pre spermie najlepšie sa stým poradíš zo svojim lekárom. Prajem veľa šťastia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre