Čo znamená negatívna ovulácia celý mesiac?

zaira301
13. okt 2010

Ahoj, testujem od 11 dňa od menštruácie a dnes je to 16 deň od menštruácie a žiadný pozitívny výsledok žeby nastala u mňa ovulácia. Chcem sa spýtať, či niektorej z Vás sa to stalo tiež a napriek tomu v ten mesiac otehotnela, že testy neukázali ovuláciu a nakoniec predsa otehotneli ste? Môže sa stať, že už som mala ovuláciu pred tým 11 dňom, kedy som začala s meraním ovulácie?
A ešte sa chcem spýtať, či ak náhodou doško k otehotneniu, či mi bude ukazovať ovulačný test stále negatívne a to by znamenalo, že by som mohla byť aj tehotná? Ďakujem Vám všetkým vopred za odpovede...ahoj

buffinko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuztek
13. okt 2010

ahoj, ak mavas kratke cykly, moze byt ovulacia aj skor, naopak pri dlhsich cykloch je neskor, napr. ja mavam ovu zvycajna okolo 20.dna, niekedy aj neskor... ak by si si zaroven merala BT, vedela by si podla teplot ci uz ovulka bola alebo nie... no a tehotna bez ovulacie nemozes byt, takze to by som teraz neriesila...

mau
13. okt 2010

Nie každý cyklus musí ovuláciu zahŕňať, takže môže sa stať, že práve v tomto vypadla...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre