Čo znamená, keď ovulačný test slabne?

19. máj 2021

Ahojte 🙂 Nevyznám sa v tom a potrebujem poradiť.

Včerajší test je spodný, stredný je dnes počas dňa a úplne prvý je z dnešného večera.

Neviem čo znamená ak test slabne 🙂 ovuláciu už prebehla alebo prebieha?

Ďakujem 🙂.

miska992
19. máj 2021

Ovu teoreticky nastava cca 24-48 hod po poslednom pozit.teste. potom slabne lebo LH klesá

autor
19. máj 2021

@miska992 Ďakujem pekne za vysvetlenie 🙂

basska_b
19. máj 2021

Ano, potom uz ciarka zacne slabnut, niekto tu dal taku peknu foto, ako testik po ovu postupne slabol... boze, dufam, ze si tiez takuto ciarku najdem, lebo skusala som teraz dva cykly a akoby ovu ani nebola, strasne slabe ciarky, negativne testy...

autor
19. máj 2021

@basska_b Ja mám naozaj pozitívne? 🙂 Pýtam sa ako teľa 😂, ale ja si len overujem, že či mám normálny cyklus.Nikdy som to nesledovala len som vysadila HAK na nejaký čas tak aby som vedela, že či mi dôjde MS normálne a, že či mi kalendár sedí.

miska992
19. máj 2021

Ten spodny by aj mohol byt,ale to ze je pozit ovulaciu nepotvrdzuje. Urob este zajtra

basska_b
20. máj 2021

Príde mi, že sú rovnako silné. Pozri, čo jedna mamička dávala do inej diskusia. Som si to uložila do mobilu

autor
20. máj 2021

@miska992 Urobila som dnes a čiarka je slabá 🙂

autor
20. máj 2021

@miska992 Mala som aj hlien priesvitný aj veľké kúsky priesvitného hlienu naťahovacieho.Dnes už nič 🙂
A aj som cítila bolesti slabé.

autor
20. máj 2021

@basska_b Tu je ten úplne prvý test.Tamtú fotku som fotila s bleskom.Táto je bez blesku.

No len ako píše miska992 tak ťažko zistím, že či ovulácia naozaj prebehla.

autor
20. máj 2021

@basska_b Dnes už je čiarka viditeľne slabá.

miska992
20. máj 2021

Ak mas pravid.cykly je velka sanca ze ovu bola.skus o cca 10-11 dni tehu test 😊

autor
20. máj 2021

@miska992 Tak keď som ešte HAK neužívala v puberte tak cyklus som mala ako hodinky od prvej MS.

Potom som začala brať HAK vysadila som a zase nabehol ako hodinky.Vtedy som riešila len pravidelnosť MS samozrejme.

No a teraz už len čakám 😂 či dôjde, či nedôjde.Určite vyskúšam 😊

basska_b
20. máj 2021

Asi teda už ovu bola. No ale ten test hovorí len o tom, že za 12- 24-48 hodín bude ovu. Takže možno ju máš dnes, ktovie 🙆

autor
20. máj 2021

@basska_b Veď to, že nikto nevie 😂.
Hlien už nemám.Včera bol slabší test aj dnes.Silný vyšiel 18.
Myslím si, že ovu bola včera pravdepodobne.Cítila som bolesti aj hlien som mala aj veľké kúsky hlienu.

Takto to mám v kalendári.Test som zaznačila na 18steho a ovulku mi ukazovalo predtým na 19steho.Tam kde je srdiečko je styk.

Takže ani neviem, že či by to spermie prežili aj keby ovulácia prebehla.

miska992
20. máj 2021

Prezili ak su zdrave. Dnes to treba poistit

autor
20. máj 2021

@miska992 My sme sa chránili no len nevyšlo 😂.Tak teraz neviem čo mám čakať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre