Čo vám pomohlo pri snažení sa o bábo?

29. nov 2022

Ahojte. S mužom sa už trištvrte roka snažíme o babo. Ale nedarí sa. Co vám pomohlo otehotniet? Ja som v poriadku. Aj sa nám podarilo 2x ale neudržalo sa a hneď mi prišiel menzes. Ak máte nejaké rady, vitamíny budem vďačná. Inofolic som skúšala na odporúčanie gynekológa ale nič. Ďakujem za odpovede.

luciador
29. nov 2022

Ja som pila alchemilkovy čaj a čistý inozitol, ktovie, čo z toho pomohlo 🤔😊

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saska85
29. nov 2022

Hematologia (pichanie clexanu od zaciatku) na udrzanie tehotenstva a na otehotnenie cvicenie (normalne kardio, silove) 🙄 necakala som to , ze to pride kedze som mesiac predtym mala biochemicke tehotenstvo

autor
29. nov 2022

@luciador alchemiku mam s ten inozitol kúpim v lekárni?
@jana65l doktor povedal ze sa to stáva keby som prvýkrát netestovala tak by som to brala ako dvojdňové meskanie.
@saska85 ved to ze ja som už mala dve a nedarí sa. Ja už mám dieťa takže myslím ze vynosit viem.

saska85
29. nov 2022

A na hematologii ste boli?

autor
29. nov 2022

@saska85 zatiaľ nie.

autor
29. nov 2022

@saska85 môj doktor zatiaľ nič nechce ani riešiť lebo vraj sa snažíme krátko.

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saska85
29. nov 2022

Mna hned poslal ked som k nemu prisla, ze mam pozit test. ( vedel ze mesiac predtym som mala biochemicke) a od zaciatku sme zacali spolupracovat s hematologickou. Urobila mi genetiku a zistila mi geneticku mutaciu. Skuste to navrhnut

autor
29. nov 2022

@saska85 no ja som mala biochemické v máji potom som bola u neho v septembri a ďalšie som mala v októbri. Teraz idem o týždeň. Je možné že mám niečo keď už jedno dieťa mam a bez problémov na prvý sup?

luciador
29. nov 2022

Inozitol som kúpila cez internet,vygooogli si čistý Inozitol a tam ti toho nájde kopec...

autor
29. nov 2022

@jana65l no uvidím co mi teraz povie keď sa znova neudrzalo.

saska85
29. nov 2022

Neviem, ja som prvorodicka. Ale za navrh nic nedate 😊

autor
29. nov 2022

@luciador ďakujem vyskúšam. A ako si to brala?

autor
29. nov 2022

@saska85 to je pravda. 🙂

luciador
29. nov 2022

4gramy denne

autor
30. nov 2022

@luciador môžeš mi prosím poslať nejaký link. Lebo som to pozerala a neviem ktorý. Ďakujem.

zuzana876
30. nov 2022

Ahoj, možno ti pomôže moja skúsenosť - otehotnieť sa nám podarilo na prvýkrát. Ja 29, muž 30. Niekoľko mesiacov predtým som začala brať Femibion 1, obaja sme prešli na pestrú a zdravú stravu, každé ráno som dávala mužovi oriešky do raňajok, pili sme v podstate len čistú vodu, žiadne mastné a vyprážané jedlá, minimum cukru, žiadne výrobky z bielej múky, každý deň tmavá čokoláda ja aj on, veľa ovocia a strukovín, mlieko len plnotučné, minimum hovadziny - skrátka niekoľko mesiacov sme sa stravovali takmer ako z učebnice. Varila som prevažne zo stránky fitrecepty.sk a asi tak dva mesiace predtým som cvičila 5-6x do týždňa jógu, vďaka ktorej sa mi cyklus upravil na 28 dňový.

Zdravá strava je v tomto základ a to sa nám aj potvrdilo. Môžeš však mať problém aj inde, odporúčam preto navšťíviť lekára. Ja som tiež bola na preventívke pred otehotnením aj 2x za rok, len potvrdiť, či je všetko v poriadku. Držím palce!

sjana7
30. nov 2022

Dobrý deň. Venujem sa žienkam ,ktorým sa nedarí otehotnieť. Kľudne mi napíšte správu.

domi52
30. nov 2022

Akupunktúra 🙂

sue155
30. nov 2022

Mne pomohlo brat asi 3 mesiace femibion a muž bral zinok mesiac. Držím palce ❤️

petra8786
30. nov 2022

Nám pomohlo po roku iba jediné...sex dvakrát za sebou do 20 minút ....cez plodné dni 😅 dovtedy sme vždy len raz a nič...a keď sme dvakrát ,hneď som otehotnela. .tak možno skúste to ak sa bude dať 😅

autor
30. nov 2022

@petra8786 tak to vyskúšame. 😅😅

giulialba
6. dec 2022

Skusili ste doplnit redoxne signalne molekuly do tela? v zahranici, ale videla som aj v Madarsku s tym mali pozitivne skusenosti. Roky nevedeli otehotniet, ci potraty za sebou, nakoniec sa narodilo dietatko. Mozno je telo zanesene, RSM pomahaju, su k tomu odborne studie, ich produkcia po 14r. klesa, MOLEKULY CHRÁNIA, VYHĽADÁVAJÚ, OPRAVUJÚ A NAHRADIA poškodené a sú zodpovedné za KOMUNIKÁCIU medzi bunkami. ZDRAVÉ BUNKY = ZDRAVÉ TELO