Čo vám pomohlo počas snaženia sa o bábo?

6. sep 2024

Ahojte žienky,uz dlhsie sa snažíme o babo.chcem sa spýtať co vam pomohlo pri snažení sa?niake vitamíny alebo co? (Na vyšetrenie sa chystám) .budem veľmi vďačná za rady 😊

stellarstar
6. sep 2024

Niake neexistujú
Ako dlho sa snažíte?

autor
6. sep 2024

@stellarstar uz to bude 2 roky

stellarstar
6. sep 2024

Tak ste mali byť už dávno u Dr obaja, teraz nekupuj žiadne doplnky ani vitamíny. Nechajte sa obaja vyšetriť. Tvoj komplet spermiogram a ty štítna žľaza, hematológia, repro imunológia, priechodnosť vajcovodov atď atd

simca115
6. sep 2024

Najprv choď do CAR a potom vitamíny. Bude to istejšie 🙂

pato88
6. sep 2024

Nam v CAR nakazali kyselinu listovu a vit D, otehotnela som po dvoch rokoch a pol snazenia, posledny cyklus pred planovanou inseminaciou, asi po 2 mesiacoch vitaminovania. Ale nam nezistili nic, vsetky vysledky v poriadku boli, tak neviem, ci u nas nezabrala aj psychika, ze konecne v januari uz budu s nami nieco skusat alebo aj ze sme boli 1x na “dovolenke” bez maleho (otehotnela som zrejme hned prvy alebo druhy den nasho predlzeneho vikendu)

len_nig
6. sep 2024

Návšteva CAR

hederamonstera
6. sep 2024

Nic, len lekari

matrioshka333
6. sep 2024

Opiť sa

thirstymonk
6. sep 2024

Sexovať. :D

medda_beda
6. sep 2024

Laparoskopický ,,prefuk,,

pato88
6. sep 2024

Este ma napadlo ja som este zacala chodit na fertility jogu 🙂 bolo to super aj po fyzickej aj psychickej stranke, to som chodila asi 6 mesiacov.

svetlonos
6. sep 2024

Dva roky? Vies co mi/nám VZDY pomohlo? Pustiť prianie, túžbu a upnutie sa na dieta!
Riez sme sa snažili 2 roky, bez stresu z ratania ovu q plodných dní. Mali sme obaja azrws v praci. Ja som si v jeden moment po xy negatívnych testoch pivedala, stačilo. Tamwrala som sa na zmenu pracovného zamerania, začala kurz, dostala pracu na leto v tom obore. Bola som po dlllhej dobe šťastná. Povedala som si - ok, bude bude, nebude - tak asi ma tak byť. Dostala som vypoved, bola mesiac doma, muz vypoved dal sám. Obaja vobec k9li dietatu, koli osobnej pohode. Po tomto mojom prijati/ rozhodnutí a holení sa do kludu u nas oboch - som do mesiaca otehotnela.
Druhý krát- chceli sme druhe co najrýchlejšie- kojenie u mne fungovalo ako čistá antik9ncepcia. Tiez som to vzdala a povedala si, ôk, bude jedináčik. Prestala som po 2 rokoch kojiť, pohadalivsme sa s muzom dosť. A vtedy zrovna som si povedala, nehrozi druhe! A bum. Do 2 mesiacov. Teraz tretie? Parxnesiacov sme xhceli až som pi x chorobách oznamila, nehrozi tretie! Keby náhodou, tak fajn, budeme sa tešiť. Ake cielene neexist! Na tu máš, o dva mesiace neskôr!
Ja viem, že to znie ako klišé ale skutočne to zaberá. Pusti to z hlavy tak naozaj a zdarit sa môže potom lepšie. Samozrejme za predpokladu ze ste ok. Neviem koľko maže rokov, prve babo sa nám narodilo v 36 rokoch 😁 Dr mi dával koli veku 20% šancu 😂
Dúfam, že som ťa aspom trosku rozveseliť 🙂

maminkadeticiek
6. sep 2024

Opit sa,konecne si to uzit bez pocitu snazenia sa a oplodnovania a bum bolo 😁 a velmi pomaha najst si zaluby,pri ktorych by si nemala byt tehotna,to je rada priamonod gynekologicky a velmi ucinna.

domcavesel
9. sep 2024

Nemyslím si, že sú pre teba vhodné odporúčania typu opiť sa, začať si užívať a pod....viem ako ako sa cítiš....mne žiaľ vitamíny nepomohli žiadne, teda možno ako placebo efekt, že robím preto nieco viac. Dlhodobo som užívala inofolic, čo šlo riadne do peňazí a nič z toho, hoci to každý odporúčal.

Nakoniec sa mi podarilo otehotnieť pomocou liekov na ovuláciu od doktora - clostylbegit. Ale samozrejme závisí od pôvodcu tvojho problému, ja som mala problém s ovulaciou, inak bolo všetko ok.

karinka268
9. sep 2024

Po ročnom neúspešnom snažení sa,som nasadila Lady vita+ alchemilkový čaj+magnerot.
2mesiace po užívaní sa zaradilo 🙏
Veľmi veľa robí psychika. Držím palce 🤞

toscania
9. sep 2024

Môj názor a aj osobná skúsenosť, že najviac pomôže psychika - čiže prestať na to myslieť a tlačiť na pílu... Bohužiaľ, toto sa lahko hovorí a len veeeelmi ťažko "urobí"...väčšinou to príde až v bode, keď človek totálne stratí nádej a vykasle sa na to, že už je to fakt v keli...a vtedy to až príde....ale, áno, môžete mať aj zdravotný problém, čiže sa dajte obaja pre istotu vyšetriť, tým nič nepokazíte...veľa šťastia ✌️

pato88
9. sep 2024

@toscania pravda, nam ked vysli vsetky vysledky v poriadku a lekar nam rovno povedal, ze nevedia preco, ze budeme skusat najprv 3x inseminaciu a potom dalsie kroky, tak ja som sa zdala nadeje uplne, uz som nechcela skusat, manzel velmi chcel, tak som si povedala dobre, v januari skusime tu inseminaciu kvoli jemu, ale pre mna to bolo uz uzavrete, proste dalsie dieta nebude a bum, cely december som na to nemyslela, nekontrolovala plodne a neplodne dni, jedla a pila vsetko mozne 🙂 buduci tyzden mam termin 🙂

veroniculienocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre