Čo vám pomohlo na otehotnenie?

lenuss1992
19. aug 2024

Ahojte poraďte čo vám pomohlo na otehotnenie snažíme sa o bábo pol roka počula som o inofolice gynex kvapky alebo nosifol máte skúsenosti dakujem

kikusenka1
19. aug 2024

@lenuss1992 pomohlo mi to , keď som to vzdala . Hlava robí tiež veľa. 6 mesiacov sme sa snažili a potom prišiel covid rodenie v rusku tak som si povedala ze počkáme a o mesiac pozitívny test

ivelina43
19. aug 2024

Ja som používala inofolic a otehotnela som na prvý krát. Či to bolo vďaka tomu ťažko povedať. Zase za pokus to stojí.

ns994
19. aug 2024

Ja som brala kyselinu listovu odkedy sme sa snazili a potom som presla na lejdyvita chcem byt mama. Tusim som raz mala.aj inofolic. Ci to pomohlo. Netusim. Popravde tehotenstvo prislo v mesiac, ked som sa necitila uplne zdravotné najlepšie, aj sme sa moc nesnazili ako minule. Aj som si povedala, ze mali by sme mozno viac aby sme neprisli o sancu. A iba vzadu v hlave a co. Sak mozno prave preto to pride. A prislo. Psychika robi tiez vela.

annamudra123
19. aug 2024

ja som uzivala kvapky Gynex, a upravila som stravu aj priatel obmedzil fajcenie a podarilo sa.

katariiinkaa
19. aug 2024

Nám pomohli 2x kvapky gynex v kombinácii s conceive gelom - používali sme to 2x a 2x som v danom cykle hneď otehotnela.

lenuss1992
autor
19. aug 2024

@katariiinkaa koľko vám to trvalo

katariiinkaa
19. aug 2024

@lenuss1992 snažili sme sa skoro rok, potom som natrafila na kvapky gynex a hneď v prvom cykle sa podarilo, avšak po mesiaci som potratila. Po potrate som gynex nasadila znovu a hneď v tom cykle som otehotnela druhýkrát.

andulka1988
19. aug 2024

@lenuss1992 skúšala som hocičo a už 3 roky to nejde, máme jedno dieťatko

nikaszan
1. sep 2024

@andulka1988 treba sa snažiť vtedy sa najlepšie podarí keď ešte máš svoje dni, vtedy skúsiť spolu

nikaszan
4. sep 2024

@lenuss1992 ricinovym olejom natierať brucho

lienka.7
4. sep 2024

@lenuss1992 výmena partnera. Kruté ale pravdive

lenuss1992
autor
4. sep 2024

@nikaszan to aký ricinovy olej to vám pomohlo za aký cas

lenuss1992
autor
4. sep 2024

@lienka.7 no to by som muža nevymenila

snowflakenel
4. sep 2024

Mne paradoxne vek...otehotnela.spm ako,40 rocna....prirodzene,,neplanovane.
Prve dieta mam cez ivf.
Dopraj si sport,castejsie relax, vylety., dovcu..viem, lahko sa.mi to hovori, no presla.som si kadecim, drzim palce

nikaszan
4. sep 2024

@lenuss1992 kúpila som si v DM,a nátierka som spodnú časť brucha večer po každej sprche,asi tri mesiace

nikaszan
4. sep 2024

Natierala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre