Čo vám pomohlo k otehotneniu?

zuzicek88
13. feb 2014

snazilky,ktore sa velmi dlho snazili otehotniet ,co vam pomohlo k vytuzenemu batozku

nienna
13. feb 2014

nám kombinácia clostylbegyt+pregnyl+duphaston 🙂 na prvý pokus

mima300
13. feb 2014

@zuzicek88 clostylbegyt + duphaston na prvy sup 🙂

suzi1617
13. feb 2014

laparoskopicka operacia, poprepichovanie vajicok a prefuky 😀 otehotnela som mesiac po operacii 🙂

hviezdicka111
13. feb 2014

mne pomohlo nemysliet na to, ako velmi chceme babatko 🙂 osem mesiacov nic, ked sme konecne obaja prestali mysliet na to, ci su plodne/neplodne dni atd....zrazu to prislo .-)

martina2000
13. feb 2014

po roku a pol prefuky, pregnyl a duphaston - hned na prvy cyklus 🙂

gaja78
13. feb 2014

my sme sa snazili 2 a pol roka, stale nic... no a potom manzel zacal uzivat Maca-bio, a kupili sme si taky lubrikacny gel od fy Cosmar (vraj na udrzanie spermii co najdlhsie pri zivote), no a po prvom pouziti sa nam podarilo. Maly uz ma vyse roka 🙂

gabca1983
14. feb 2014

ahojte ten duphaston vam musi predpisať lekar? dakujem

ludka1009
14. feb 2014

ahoj.po 2 rokoch snaženia a po jednom potrate nasledoval postup: prv liečba štitnej žľazy a zvyseneho prolaktínu a ked vysledky boli v norme tak som začala užívať inofolic 2x denne a sla som za mojim lekarom aby mi urobil sono vaječnikov ci mam ovu. povedal že ovu nastane do 2 dni a tak sme sa posnazili aj ked som tomu velmi neverila ze mozem ostat tehotna pretoze ma poslal na prefuk vajcovodov ci su priechodné a olalala som v 11TT.

katuskamala
4. mar 2014

@mima300
@nienna tiie lieky co spominate ste si kupili vl ekarni volne?ci na predpis?

mima300
4. mar 2014

@katuskamala mala som ich na predpis od gynekologa.

erijan
8. mar 2014

@suzi1617 ahoj mozem sa ta opytat, ci si otehotnela hned po operacii ze ti ani MS neprisla alebo prisla ti prva MS a az po nej ? 🙂

veriaca
8. mar 2014

INOFOLIC- kyselina listová

suzi1617
8. mar 2014

@erijan operacia bola 2.5., MS som dostala 22.5. a ta bola posledna, Katka sa narodila teraz 18.2. 😉

erijan
8. mar 2014

@suzi1617 jej tak gratulujem k malickej 🙂 pytam sa lebo aj ja som 3.tyzden po operacii,ale po laparotomii a MS som este nedostala...mala som dostat tyzden po operacii, ale neprisla a teraz mi to akoze meska 2 tyzdne... asi mi nabehava cyklus nanovo 🙂

yanka9
6. mar 2017

@gaja78 Pekny den prajem hladala som na internete ci ten gel nenajdem ale zial nenaslo mi ho mohli by ste prosim vas dat link ? pocula som o tom gele na udrzanie spermii a viacerim vraj sa podarilo .Dakujem

gaja78
6. mar 2017

@yanka9 myslim ze to bolo otehotnenie.sk, skuste si tam popozerat, ja som to kupovala pred 6 rokmi, ale ten gel je tam stale v ponuke

peppermint
7. mar 2017

@yanka9 Myslim ze sa vola Conceive plus.

yanka9
7. mar 2017

Jaaj idem mrknut tak dakujem pekne 😉

se_bi
10. mar 2017

Ahojte poradite niečo čo pomôže k otehotneniu? Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre