Čo na zlepšenie spermiogramu?

2. nov 2022

Ahojte čo by ste odporučili na zlepsienie spermiogramu? Partner mal v máji Oligoastenozoospermiu a teraz bol na ďalšom spermiograme a že vraj sa to o dačo zlepšilo ale stále to nieje dobre. Neviem konkrétne aký je záver výsledku lebo nám to neprišlo mailom ale dr povedala že sú malo pohyblivé. Viete nám dačo odporučiť? Predtým bral folandrol ale ten nám už došiel tak neviem či mám ten objednať alebo dačo insie ? Ďakujem za odpovede

beata110
2. nov 2022

Ahoj mojmu sa behom 2 mesiacov z teratozoo1% zmenilo na normalne hodnoty a tie co mal normal sa mu tiez zlepsili. Ale ja som mu pokupila vsetky vitaminy osobitne.

autor
2. nov 2022

@beata110 a čo konkrétne si pokúpila? Ja som mu dala folandrol a kotvicnik mal a ešte zinok. Ale už má len kotvicnik a zinok tuším. Ale neje to pravidelne každý deň

beata110
2. nov 2022

Ecko 400 rano jedna, selen 100vka rano jedna, zinok 15 rano jedna, koenzym q10 60mg rano jedna, cko rano a vecer, maca peruanska 3x1, kotvicnik rano vecer ale len 2 mesiace, Larginine rano vecer. Plus mobil nenosit vo vrecku nohavic!

autor
2. nov 2022

@beata110 ďakujem. Objednam mu toto všetko a naordinujem 😅 dúfam že pomôže

beata110
2. nov 2022

Drzim palce nech pomoze objednavaj z inetenetu a velke balenia tak to vychadza najlacnejsie.😊

simona1998
2. nov 2022

My na odporúčanie mojej gynekologicky ktorá robí v CÁR Reproman 🙂

autor
2. nov 2022

@simona1998 a čo užíval vás muž?

autor
2. nov 2022

@beata110 tak dám potom vedieť či pomôže. O 2 mesiace má mať kontrolný spg

wierocka1
2. nov 2022

Ahoj,moj partner ma oligoasthenoteratozoospermiu po užívaní všetkých možných doplnkov a vitamínov sa to nezlepsilo. Vitamíny mozu a nemusia pomoct. Začali sme pátrať po príčine,odporúčam návštevu urológa aby vylúčil zápaly alebo varikokelu. Co bol nas pripad varikokela spôsobuje neplodnosť teda su to kŕčové žily na semenniku a po operácii by sa za 3mesiace mali obnoviť spermie a mame sa dozvedieť vysledok. Vela mužov ma prave tuto varikokelu co o jej ani nevedia a po operácii maju prirodzene deti. Cize jedno vyšetrenie u urológa moze velmi pomoct ci to uz potvrdí alebo vylúči.

beata110
2. nov 2022

Oki jasne daj vediet

simona1998
2. nov 2022

Užíval Reproman 🙂

simona1998
2. nov 2022

Mas tam skoro všetko čo ti napísala Beatka 🙂

beata110
2. nov 2022

@simona1998 ano obsahuje to skoro vsetko tak isto ako folandrol a ine baliky vitaminov. No mnoztvo tych vitaminov nie je vzdy postacujuce alebo skor nieje postacujuce pre kazdeho muza zalezi aj od diagnozy a mnohych faktorov vaha strava zivotny styl atd. Prave preto som si vsetky potrebne vitaminy kupila zvlast a davala pozadovane mnoztva. 😊

autor
2. nov 2022

@wierocka1 u urologa bol a vraj všetko v poriadku

simona1998
3. nov 2022

@beata110 toto bolo vytvorené priamo na takýto účel od CÁR centra doporučene mojou gynekologickou ktorá ma aj ig profil keď sa bude niekto nudiť môže kuk @mama_gynekologicka , mas pravdu, ale aj nemusís pretože to iste sa môže tvrdiť o vitamínoch čo píšeš ty nakoľko to každý znasa inak a teda už vôbec si neviem predstaviť , že by mi chlap jedol toto čo si rozpísala ty , ja som rada že si dá túto jednu tabletku s milión upozorneniami😆

beata110
3. nov 2022

@simona1998 oukej ja sa nehadam. Som len odpovedala na otazku autorke. Ja som mu to nakupila aj to bral aj sa zlepsili vysledky😊 ved je na kazdom co si kupi a co bude uzivat😊

autor
3. nov 2022

@beata110 objednala som všetko to čo si napísala 37€ 🙈 tak dúfam že to bude podstivo brať inak ho dokopem 😂jedine ten lrginin som neobjednala snáď nevadi

beata110
3. nov 2022

Drzim palce urcite daj vediet 😊

autor
3. nov 2022

@beata110 dám ďakujem

jakoma
8. jún 2023

Zlepsilo sa?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre