Čo mi pomôže k otehotnením,ak mám nepravidelnú menštruáciu?🙏🏻 🙏🏻 🙏🏻

emi_emi159
27. dec 2019

Dobrý deň , strašne tuzime po bábätku ale mám veľmi nepravidelnú menštruáciu lepšie povedané mám ju len asi 4-5 krát do roka aby sme sa lepšie chápali. Chcem sa opýtať ak začnem brať inofolic aj alchimelkovy čaj a rôzne podobne “blbosti” otehotniem podľa vás ? Alebo čo by ste mi ešte poradili z lekárne bez receptu ? Ináč inofolic som brala pred rokom asi 5 mesiacov ale nepomohol vôbec v ničom. Strašne by som si prijala porodiť bábätko v roku 2020😔🙏🏻❤️🍀 čo pomohlo vam ? 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

evittam
27. dec 2019

@emi_emi159 Co takto navštíviť odborníkov a riesit s nimi.

emi_emi159
autor
27. dec 2019

@evittam ale naozaj ? Ani ma to nenapadlo 😁 jasne že som bola ... veď práve gynekológ bol ten čo mi poradil a napísal inofolic. Ale ďakujem za radu 😔

evittam
27. dec 2019

@emi_emi159 A co partner ten jev poriadku? A ci podla nas otehotnies? No tazko povedať ci ti pomozu uvedené veci upraviť cyklus a ci ak je teda partner v poriadku trafíte aj plodne dni. Držím prsty.

lelluska
27. dec 2019

@emi_emi159 ahoj, inofolic a alchemilka určite blbosti nie su🙂 Skús si pozrieť aj Gynex kvapky, su prírodné a kopec zienok si ich chvalilo. Som určite za pokus skúsiť si upraviť cyklus prirodnou cestou, a až potom ak by to nestačilo už sa zveriť do rúk lekárovi. Drzim Ti palce, dúfam, že 2020 bude Tvoj rok!🍀

emi_emi159
autor
27. dec 2019

@lelluska ďakujem veľmi pekne ❤️

kataka10
27. dec 2019

@emi_emi159 a aky je dovod, ze mas tak nepravidlenu ms? Ja mam PCOS a pomohol mi inozitol (ten je v Inofolicu, ale ja som uzivala cisty)+kys.listova a pravidelne som cvicila hormonalnu jogu. Upravilo mi to ms, ale zase nemala som az tak extremne nepravidelnu ako ty, takze tazko povedat, co by ti mohlo pomoct.

kulumulu123
27. dec 2019

@emi_emi159 mne velmi pomohla vcelia materska kasicka v tobolkach z lekarne ma ovela vyssiu koncentraciu ako ta v mede davala som 2-3x denne ako ma napadlo cez menses pauza potom znova.... Dr mi na zaklade horm.profilu povedal ze idem do prechodu a prirodzene tehu by bol viac ako zazrak k tomu som dala alchymelku a vit e a treti cyklus uz neprisiel tento tyzden rodim ☺

nika82
27. dec 2019

mne gyn dal Duphaston aby som mala pravidelny menzes

natalindaaaaa
27. dec 2019

Ja mám nepravidelnu ms, s tým že mávam dlhe cykly. Môj lekár to hned začal riešiť, nakoľko mi povedal, že mam menšiu pravdepodobnosť otehotnieť oproti ženám ktoré majú dajme tomu do roka 11 ovulácii a ja len 7. Spravil mi hormonalny profil ktorý bol v poriadku, ja som pila alchemilku, davala som si femibion 1 a občas pred ovu inofolic a po 3mes snaženia som otehotnela. Skúsila by som na tvojom mieste iného lekára, lebo liečiť to inofolicom ... Držím palce ❤

mareka49
27. dec 2019

Na spravidelnenie cyklu som mala kedysi aj Proveru. Pomohol mi ale inofolic a kys.listova

janadidiova
27. dec 2019

Neviem ako to mas s cyklom a kedy mas plodne dni. Ak ti doktor povedal ze je to v poriadku a otehotniet mozes a aj partner je ok,odporucala by som ti ovulacne testy nech idete na istotu. Mne sa podarilo s ovu testami otehotniet na prvykrat. Bez nich som si merala bazalnu teplotu a pocitala dni po menstruacii ale bolo to nepresne a nedarilo sa..ked test ukazal 2 ciarky (bliziace sa plodne dni) snazili sme sa viac a hla...o 9 mesiacov prisiel na svet syncek...moze sa ti to podarit ale nemusi...kazda zena je ina...no ako som pisala.my sme sli na istotu rano vecer 3 dni po sebe nech sa zvysi sanca a podarilo sa.mala som take ovu testy ako su aj tehotenske..ocikas palicku a ukazu sa ti bud 2 alebo 1 ciarka.drzim palce

ersp
27. dec 2019

@emi_emi159 mala som rovnaky problem, cykly od 60- 120 dni... podla gynekologa vsetko v poriadku, uzivala som predrokmi aj proveru pocas uzivania ok, po vysadeni som bola tam kde vzdy a hormony som do seba cpat cely zivot nechcela. Zacala som uzivat inofolic, gynex a od gs vitaminy pre zeny planujuce otehotnenie, nesilili sme to a otehotnela som ked sme to uz ani necakali 😊 o tri tyzdne mam termin porodu 😊 aby som nezabudla otehotnela som v 60 dnovom cykle 😊

nikusik0107
27. dec 2019

@emi_emi159 ja som brala všetko na trhu... Nič nakoniec nám pomohol odborník zistilo sa ze ja som ôk ale priateľ má problém... Čiže sme podstúpili ivf....

lucinka1988
27. dec 2019

@emi_emi159 mne pomohol presne inofolic, alchemilka plus meranie bazálnej teploty na zistenie plodných dni, cely život som mala nepravidelnú ms a do 2 mesiacov som bola akoby zázrakom tehotná..teraz tuzime po druhom bábätku, tiež si prajem porodiť alebo minimálne otehotnieť v 2020..

nika4495
27. dec 2019

inofolic skúsiť môžeš brala som ale neviem či vôbec pomohol...ja som bola na folikulometrii čiže lekár zisťoval kedy bude ovulácia bola som tam len raz hneď mi povedal že cca o 3 dni a aj tak bolo a hneď sa malý podaril a to sme sa predtým snažili skoro 2 roky 🙂 tak držím palce 🙂

mimka91
27. dec 2019

@emi_emi159 a brala si inofolic alebo inofolic combi? Skus ked tak inofolic combi a muzovi nasad folandrol nam tato kombinacia pomohla.

123369
27. dec 2019

@emi_emi159 ahoj,ja som mala ms presne ako ty, pár krát do roka,bolo mi zistené tiež pcos a preto som brala hormonálnu antikoncepciu,a dr mi povedal, že keď chcem otehotnieť mám nasadiť kys.listovu ešte počas antiky,tu vysadiť a hneď v zápätí nasadiť inofolic, keď bude ovulácia istá,a ani som v to nedufala a aj v ten mesiac som hneď otehotnela.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre