Clostilbegyt - nežiadúce účinky

barbied
6. feb 2023

Ahojte,
Je tu niekto kto bral Clostybegit na podporu otehotnenia?
Mali ste nežiaduce účinky?
Pribrali ste po nich?
Ak je intolerancia na laktózu,bol vam nasadení iný liek?
Taktiež ked je znížená funkcia štítnej žľazy a berú sa a lieky euthyrox.
Ďakujem za odpoveď

ninka99865
6. feb 2023

@barbied euthyrox aj laktóza je ok.. jediný nežiadúci účinok som mala že som sa fajne vyhadzala pri 2 kole

barbied
autor
6. feb 2023

@ninka99865 ďakujem pekne za odpoveď.
Laktoza aj napriek tomu že mam tu najvyššiu formu laktózovej intolerancie?
A môžem sa opýtať,pribrala ste?

ninka99865
6. feb 2023

@barbied to sa pýtaj lekára, ja mám alergiu na mliečnu bielkovinu a bola som ok. Nie nepribrala som

barbied
autor
6. feb 2023

@ninka99865 a pomohlo ti tootehotnieť? Ak ano po akej dobe. Ďakujem

ninka99865
6. feb 2023

@barbied zatiaľ nie, ale ono to pomôže hlavne ženám ktoré nemajú ovulaciu, ja mám

zuzana0231
6. feb 2023

@barbied mne pomohol hneď prvý cyklus. Dokonca sú z neho dvojičky.

barbied
autor
6. feb 2023

@zuzana0231 vážne? Blahoželám.
Tak snáď pomôže aj nám 😇 bez akýchkoľvek nežiadúcich účinkov ☺️ som dosť citlivá na lieky.
Ako ste to brali ak sa smiem spýtať

zuzana0231
6. feb 2023

@barbied ja som nemala ani MS takže to najskôr bola vyvolaná liekmi Estrofem 10 dní potom Duphaston plus Anopyrin a Pyridoxin. A potom od tretieho dňa cyklu 6 dní Clostilbegit. Presne mi doktor povedal kedy mať styk a vyšlo to tak že rovno sú tam dve. Zatiaľ som 9tt tak uvidíme ako to dopadne. 4krat som vždy zatiaľ potratila do 3tieho mesiaca.

saxana000
6. feb 2023

Bola som po nom ako s mechom ovalena a nechutilo.mi jest.mala som ho brat 3 mesiace vzala som len jeden krat v oktobri v tom mesiaci ovulacia prebehla ukazkovo ale muza odvolali prec z roboty dalsiu davku som si uz nedala nejak sme to uzavreli ze dobre nam je tak ako to je. a otehotnela som v decembri teraz som 7 tyzden.a uplne spontanne podla mna posobi aj viac cyklov ako len ten jeden konkretny v ktorom ho beries

ninka99865
6. feb 2023

@saxana000 mal by pôsobiť ďalšie tri 🙂

barbied
autor
6. feb 2023

@zuzana0231 dufam a drzim palce aby ste to dotiahla do konca.
Ja menštruáciu praveze mam, aj folikul stále je,len chce to podporiť, snazime sa tri a pol roka.
Mám endometriózu, pravý vajecnik neprechodny, štítna žľaza.
Dnes som 3 den cyklu, snad to nebude vadiť, keďže som začala menstruovat cez vikend.

barbied
autor
6. feb 2023

@saxana000 blahoželám, ♥️ mali ste problémy aj s tlakom? V poslednom období mavam dosť nizsi tlak ako obvykle,a bojím sa ze priberem vela vela kil.

saxana000
6. feb 2023

@barbied nizky mam cely zivot ale hlava sa mi netocila len mi bolo tak zvlastne ako polochora neviem to lepsie opisat.unavena ospala nechutilo mi jest pen som sa motala

saxana000
6. feb 2023

@ninka99865 ano potrdzujem 🤣

mullerova46
7. feb 2023

@barbied ahoj, ja som v 15 týždni po otehotneni s Clostylbegytom 🙂 lekár mi nezisťoval stav folikuli ale po roku a 4 mesiacoch snaženia mi to naordinoval s duphastonom a vyšlo to na prvý pokus. Jediný vedľajší účinok bol že som jeden večer mala strašne kŕče v podbrušku kvôli uvoľneniu alebo prasknutiu folikuli ☺️

barbied
autor
7. feb 2023

@saxana000 vďaka za odpoveď ☺️

barbied
autor
7. feb 2023

@mullerova46 blahoželám, som rada keď čítam že tie lieky pomôžu, snáď to bude aj v našom prípade ☺️
A dúfam že moje telo to bude zvládat dobre a budd stačiť jeden krát.
Keďže ja mam aj zníženú funkciu štítnej žľazy, endometriózu a jeden priechodný vaječník tak je to o to tazsie..

mullerova46
7. feb 2023

@barbied držím palce nech to vyjde ☺️

yamahka
8. feb 2023

@barbied Momentálne beriem už druhý cyklus. Clostibegyt od 3dna do 8dna. 2x 0,5liek. Prvý Cyklus nevyšiel. Neviem prečo. Ale maternica krásna a boli aj krásne folikuly. Podľa gynekológa.
Skúšame ďalej tento už druhý cyklus. Uvidíme. Potom folikumetria na 13dc a podľa toho plánovaný styk a injekcie ovritelle.

barbied
autor
9. feb 2023

@yamahka držim palce nech sa vam to podarí.
Ja idem na 13DC co je 16.2 na folikumetriu,tak snáď sa to podarí na prvý krát.
Dosť som ospala po liekoch aj hlava ma včera bolela. Tak hadam to bude stáť za to.
Dlho skúšate? Nam sa nedarí 3.5 roka, za sebou mam xy vyšetrení vrátane laparoskopie kde mi bolo zistené endometrióza a pravy nepriechodny vajecnik. Do toho ešte štítna žľaza, nasadený euthyrox.
Verím že toto pomôže,musi 😉
Chcem sa opýtať, pred folikumetriou tiež máte s manželom sex? Či je lepšie počkať? Alebo ako? Ďakujem

yamahka
9. feb 2023

@barbied ja tiež tak 17.2 na folikumetriu. Snažíme sa už dva roky. Z toho jeden potrat missed abort pred rokom a odvtedy nič. Gynekológ zistil že mi vôbec nerastú vajíčka do takej veľkosti. Preto mi predpísal closti a ovritelle. Uvidíme. Closti prvý cyklus zabral tak s toho boli krásne folikuly ale nevyšlo to. Neviem prečo. Neriešim. Keď ma prísť tak príde to no... Čo už. Skúšame ďalej 🙂

barbied
autor
9. feb 2023

@yamahka držím palce aby vyšlo ☺️ daj potom vedieť ako ste dopadla ☺️ držím palce 😊

ona234
11. feb 2023

Viete prosim poradit ako dlho (kolko mesiacov/cyklov) sa moze maximalne brat clostilbegyt?

ninka99865
11. feb 2023
ona234
12. feb 2023

@ninka99865 dakujem✨

barbied
autor
12. feb 2023

@yamahka a napriklad caj alechemilkovy sa môže piť? Niekde čítam že môže niekde ze sa nesmie keď sa berie clostylbegit, tak hľadám realne skúsenosti.ďakujem

ninka99865
12. feb 2023

@barbied hormóny a bylinky sa nemajú kombinovať

barbied
autor
12. feb 2023

@ninka99865 vďaka za odpoveď. Ja som pre istotu nepila ziadne čaje, len ma to miatlo že niektoré ženy tvrdili že je to prospešné, keďže vraj clostylbegit znizuje vystelku maternice a ta alchemilla je prave na to vhodna aby maternica bola pekne pripravena na tehotenstvo.

ninka99865
12. feb 2023

@barbied neodporúča sa to kombinovať nakoľko sa nevie ako sa účinky jedného a druhého môžu ovplyvňovať. A ak ma náhodou žena endometriozu tak vtedy sa alchemilka nemá pit vôbec..

barbied
autor
12. feb 2023

@ninka99865 no tak to som o tej endometrióze vôbec nevedela. Ja ju mám .
Ďakujem za odpoveď ☺️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre