Clostilbegyt - Clomid - skúsenosti

jahodka2020
12. nov 2021

Baby aku mate skusenost s Clomid (na SK myslim Clostilbegyt) tabletkami pri snazeni o baby? Dr mi to predpisala po Laparoskopii (vyberanie endo a cysty) a bojim sa, ze budem mat z toho cysty a priberiem. Ovulaciu mam pravidelnu a zdravu podla Dr tak nechapem naco to mam brat. Dakujem za kazdu vasu skusenost ☺️

anjelicek26
12. nov 2021

Tak cysty ak budes mat ovitrelle za tym, tak by byt nemali. Len to treba dobre nacasovat. Ono tie lieky nielen sposobuju ovulaciu (casto aj s 2-3 vajickami), ale pri variante 5-9 sa zvysuje kvalita vajicok, aj hcg pichnute pomaha kvalite a dozrievaniu vajicok. Zvysuje to proste vase sance. Pribratie by mi asi bolo jedno, aj tak chces byt tehotna, nie?

jahodka2020
autor
12. nov 2021

@anjelicek26 dakujem za odpoved. nic ine mi nejde pichnut ani ine lieky, len mi to dala a ze za 3 mesiace mam prist ak to nezaberie tak zvysi davku, zijem v zahranici, tu je to cele inak... priberania som sa zlakla kedze som citala, ze zeny z toho aj 10
kg pribrali co sa mne podarilo pribrat odkedy beriem
vsetky vitaminy na otehotnenie a teraz musim
schudnut pre lepsiu sancu otehotniet. samozrejme
tehotenske priberanie by mi nevadilo 😁

anjelicek26
12. nov 2021

@jahodka2020 bez ultrazvuku a hcg injekcie by som do toho rozhodne nesla...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre