Clostilbegyt a pregnyl

eliska34
10. sep 2017

Ahojte žienky, máme taký problém, už rok sa snažíme o baby a stále nič, ☹, brala som 4 mesiace duphaston, teraz už druhý mesiac beriem clostil plus mi pichli na 13 DC pregnyl, lekár nariadil styk,ktory aj bol, dnes je 19 DC a už dva dni citim bolesti v podbrusku, dnes sú až také akoby mala prist M. 😒 Máte niektorá skúsenosti s pregnylom a tak? Mali ste bolesti??.

catherinah
10. sep 2017

Pregnyl som mala velakrat. Bolesti boli vseliake, uz som ich ani nevnimala.

silesias
10. sep 2017

Vyse roka clostil + pregnyl a nic nakoniec sme dali CAR a IUI no i tak nic nakoniec po 4rokoch konecne baby a prirodzene.

catherinah
10. sep 2017

@silesias Ty si brala vyse roka Clostil? Nie je to nejak vela? Vsade pisu, ze max. 6krat.

silesias
10. sep 2017

@catherinah ja som pribalovy letacik vobec necitala a predpisovala mi ho moja gyn . Dokonca este aj v CAR dalsie dva mesiaca kym som nesla na IUI nadviazali na to. Kazdy mesiac dookola to iste. Clostyl pak folikulometria aj tri dni po sebe a pregnyl a styk na silu. Uff nezelam nikomu toto snazenie sa. Nam sa nakoniec podarilo uplne bez vsetkeho a to nam v CAR vraveli ze zazraky cakat nemame 😁

red_cat
10. sep 2017

@eliska34 po dvoch rokoch snazenia som otehotnela vdaka Clostilu. Po Clostile som mala ukrutne ovulacne bolesti..nevedela som ani sediet, musela som byt len v pololahu aby som si odspodu netlacila na maternicu a vajecniky lebo som az plakala od bolesti. Ale stalo to za to🙂 uz som v 31tt. Drzim palce
Ps: cez tu bolest je velmi tazke sa snazit, ale zial prave vtedy potrebne😐

eliska34
autor
11. sep 2017

Red_car tak to ano je to velmi neprijemne cez tu bolest, ... no najhoršie je to na psychiku, je to sice rok, lieky mi pomohli ako tak, z veľmi nízkej hladiny progesteronu už mám riadne dozrete vajíčka tak už sa len dočkať tých dvoch čiarok..

evab11
18. sep 2017

Ahojte, mám k dispozícii jedno balenie Clostilbegyt, nestihli sme ho využiť 😊 Pripadný záujem do správy.

lucina1100
13. jan 2019

Ahojte , nemate náhodou na darovanie zvyšný pregnyl ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre